Volkswagen Crafter

Nová dimenze.

Skladové vozy

Existuje mnoho důvodů proč se rozhodnout pro nový Crafter. V mnoha ohledech je nejlepší ve své třídě. Vědoma si toho je i odborná veřejnost a proto byl Volkswagen Crafter zvolen Mezinárodní dodávkou roku 2017.

Přiveze cokoli. I nové standardy do své třídy.

Interiér
Exteriér

Nový Crafter je jediný užitkový automobil ve své třídě s odpruženým sedadlem ergoComfort, které bylo díky svým vynikajícím ergonomickým vlastnostem oceněno pečetí AGR15.
S více než 20 volitelnými asistenčními a bezpečnostními systémy pro řidiče navíc posunul nový Crafter laťku v oblasti bezpečnosti o něco výše.

Při návrhu nového vozu Crafter byl použit zcela nový přístup – byl tvořen ve spolupráci s těmi, kteří budou sedět za jeho volantem. Výsledkem je automobil, který dokonale splňuje nároky a potřeby nejrůznějších cílových skupin zákazníků.
Univerzální podlaha je ideální základnou pro instalaci regálových systémů od různých výrobců. Speciální adaptéry v otvorech v podlaze umožňují flexibilní vestavbu i demontáž regálových systémů.

Nový Crafter je jediný užitkový automobil ve své třídě, pro který je v nabídce šest variant kombinace pohonu a převodovky. Pohon předních kol, pohon zadní nápravy nebo pohon všech kol 4MOTION mohou být kombinovány buď s osmistupňovou automatickou převodovkou, nebo se šestistupňovou manuální převodovkou. Srdcem pohonu jsou výkonné TDI motory, které byly speciálně vyvinuty tak, aby splňovaly extrémní nároky užitkových automobilů.
Jako jediný ve své třídě nabízí nový Crafter 8stupňovou automatickou převodovku, kterou lze kombinovat se všemi druhy pohonu. Umožňuje vám pohodlnou a úspornou jízdu i v hustém městském provozu.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Volkswagen Zlín

Tř. Tomáše Bati 623

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Volkswagen Olomouc – Servis

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno