Volkswagen Tiguan

Život bez hranic.

Skladové vozy

Zanechá dojem

Nový Tiguan Vám v každém terénu otevírá spoustu možností. Díky moderním technologiím a suverénním jízdním vlastnostem Vás podporuje ve všem, čeho chcete dosáhnout – ať je to v terénu, na silnici nebo online. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro dynamickou eleganci linie výbavy Highline, nebo pro ještě sportovnější výbavu R-Line, nový Tiguan je ztělesněním toho, co napovídá již první dojem.

Stylový vůz pro opravdové dobrodruhy

Interiér
Exteriér

Transparentní Head-up-Display, který je součástí výbavy na přání, zobrazuje důležité informace, jako např. dopravní značky nebo pokyny navigačního systému bezprostředně v zorném poli řidiče – přímo před čelním sklem.
Inovativní digitální panel kombinovaného přístroje “Active Info Display”, který je pro linii Highline součástí sériové výbavy, umožňuje díky různým profilům přehledné zobrazení informací, které jsou přesně přizpůsobené aktuálním potřebám a jež lze kdykoli rychle vyvolat.
Posaďte se do vozu SUV, ve kterém se budete cítit bezpečně. Důvodem je celá řada opatření, jako např. airbagy, multikolizní brzda, proaktivní systém ochrany cestujících nebo systém sledování únavy řidiče (některá z nich jsou součástí výbavy na přání).

Tiguan je nejenom prostředkem k získávání nových zážitků, ale sám je jedním z nich. Díky systému 4MOTION Active Control máte k dispozici nastavení, která jsou přesně přizpůsobená nejrůznějším podmínkám terénu. V módu “Onroad” navíc můžete pomocí volby jízdního profilu vybírat z pěti různých možností.
Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém a nerovném povrchu vozovky? Díky inteligentnímu pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř za každých okolností.

Od horského průsmyku až po silnici na pobřeží

Díky novému vozu Tiguan Allspace budete v mnoha destinacích jako doma. Suverénní, centrem pozornosti a vždy přitom projevíte svůj osobitý styl. Pozoruhodný zevnějšek, mnohostranné možnosti výbavy a působivý design světel – nový Tiguan Allspace toho má hodně co nabídnout.Hodnoty, které skrývá interiér nového vozu Tiguan Allspace, Vás příjemně překvapí. Interiér se vyznačuje přehledností, čistými liniemi a tvary a velkou flexibilitou při využití. Velkorysé prostorové poměry zajišťují nejenom spoustu místa pro nohy ve druhé řadě sedadel. Tiguan Allspace může být na přání vybaven i třetí řadou sedadel (pro cestující s výškou postavy do 160 cm). Výhody interiéru si tak může užívat až sedm cestujících.