Volkswagen T-Roc

Sebejistotu má již ve svých genech.

Oceníte dobrý design a jedinečnost?

Skladové vozy

T-Roc ví, jak zapůsobit

Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.
Jedinečný dojem zanecháte s vozem T-Roc v linii Sport Line, jejíž výbava zahrnuje celou řadu sportovních detailů, které zvýší tep srdce každého řidiče. Výbavová linie Style Line Vám přináší velkou svobodu pro individuální přizpůsobení, a to jak karoserie, tak interiéru. T-Roc díky tomu bude dokonalým zrcadlem Vaší osobnosti.

Zanechá dlouhotrvající dojem

Interiér
Exteriér

Individuální tak, jako Vy.

Přesně tak, jak si přejete. Interiér vozu T-Roc v linii Style Line si můžete uspořádat přesně podle Vašich představ a prostřednictvím barevným akcentů projevíte Váš osobní vkus. V kabině je vše zařízeno tak, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná. A díky volitelnému multifunkčnímu volantu můžete ovládat celou řadu funkcí, aniž byste museli sundat ruce z jeho věnce.

Vystupte z davu.

Hledáte automobil s osobitým charakterem? Za volantem vozu T-Roc budete řídit moderní crossover, jenž zaujme svým sebejistým designem. Nuda a T-Roc jsou dvě věci, které nejdou dohromady. Linie Style Line prokazuje díky dvoubarevnému lakování stylovou čistotu. Pro linii Sport Line pak na přání k dispozici barvy černá a červená “Flash”. Ve dne i v noci: Koncepce osvětlení vozu T-Roc zaujme svým jedinečným designem i světly pro denní svícení, která jsou umístěna v nárazníku.

Využijte maximálně čas strávený ve voze T-Roc. Díky moderním infotainment systémům budete mít neustále aktuální informace, můžete telefonovat pomocí hands free nebo můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu a přitom sledovat navigaci do cíle Vaší cesty. A v případě, že si to přejete, můžete jej dokonce ovládat pomocí hlasových pokynů.
Je dobré vědět, že se máte vždy na koho obrátit: Díky volitelné službě nouzového volání se prostřednictvím červeného tlačítka SOS můžete 24 hodin denně spojit s centrem tísňového volání Volkswagen. Při nehodách, při nichž dojde k aktivaci airbagů, se volání na linku tísňového volání uskuteční automaticky.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Volkswagen Zlín

Tř. Tomáše Bati 623

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Volkswagen Olomouc – Servis

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno