Volkswagen Passat

Promyšlená elegance.

Skladové vozy

Vysoká úroveň komfortu, jež zajistí lepší kvalitu života.

Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je nový Passat. Kromě spolehlivosti toho však nabízí mnohem více – jeho úkolem je totiž usnadnění Vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na té nejvyšší úrovni.

Řídí se zkušeností.

Interiér
Exteriér

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní digitální přístrojová deska “Digital Cockpit” Vám poskytne mnohem více informací než jen údaje o rychlosti a stavu paliva v nádrži.
Představte si, že Vaše pohodlí začíná ještě před tím, než se rozjedete. Díky volitelné funkci “Easy Open” totiž můžete dveře zavazadlového prostoru s elektrickým ovládáním otevřít pouze jedním malým pohybem.

Často jsou to jen drobnosti, které Vám významně usnadní život. In-Car aplikace a služby se značkou Volkswagen si můžete stáhnout přímo do Vašeho infotainment systému. V kombinaci se službami We Connect a We Connect Plus pak bude každý den ve Vašem voze Passat tak komfortní, že už je nikdy nebudete chtít postrádat. Díky aplikacím jako např. We Park nebo We Experience a službě We Deliver bude Váš život klidnější a zajímavější. Služby We Park, We Experience a We Deliver budou na českém trhu spuštěny nejdříve v roce 2020.
Praktický a chytrý: Váš Passat můžete na přání rychle a pohodlně otevřít a nastartovat pomocí Vašeho chytrého mobilního telefonu, který tak přebírá funkci klíče. Mobilní klíč “Mobile Key” můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který tak může bez problémů užívat Váš vůz.

Buďte ve spojení se světem.

Ve Vašem voze Passat máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě – vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Pevně zabudovaná karta eSIM Vám umožňuje přímý přístup k mobilním službám online nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.
IQ.DRIVE je pro Volkswagen souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití nebo ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost.