Volkswagen Golf

Klasický Golf

Sportovní, dynamický a nápadný.

Skladové vozy

Kromě karoserie typu hatchback je Golf i ve verzi Variant a Sportsvan.
První dojem u modelu Sportsvan je velmi důležitý zejména z toho důvodu, že zapůsobí již po několika málo okamžicích. A to je pro Golf Sportsvan výhodou. Jeho dynamický design s klesající linií střechy a se skloněným zadním oknem na sebe okamžitě přitáhne pozornost. A ještě krásnější na tomto automobilu je, že pod působivým zevnějškem se skrývá atraktivní interiér.

Okouzlující design nového vozu Golf bude splňovat vysoké nároky – jak se sluší na zakladatele své třídy.

Interiér
Exteriér

Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná.

Na první pohled je patrné, že se jedná o Golf – jen ještě s výrazně krásnějším a sebejistějším projevem tak, jako ostatně každá generace tohoto modelu – od nově navržených světlometů, nárazníků a dynamické mřížky chladiče až po zadní difuzor a markantní zadní světla s LED technologií.
Inteligentní asistenční systémy ve Vašem novém voze Golf mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je Vám k dispozici, zajistí příjemný pocit.

Golf R, jenž je silnější než kdykoli v minulosti, je důkazem extrémního technologického pokroku. Díky výkonu 228 kW (310 k), krouticímu momentu 380 Nm a dvouspojkové převodovce DSG je spojením té pravé vášně pro automobilový sport s prvky sportovní výbavy a přesvědčivého výkonu.
V nabídce je i ikonický Golf GTI, silný Golf GTD a hybridní Golf GTE.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Volkswagen Zlín

Tř. Tomáše Bati 623

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Volkswagen Olomouc – Servis

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno