Volkswagen e-up!

Ideální společník pro každý den

Skladové vozy

Chcete přejít do světa e-mobility? Pak stačí pouze nastoupit. S novým vozem e-up! je to snadné. Jeho výkonný elektromotor zajistí spoustu zábavy a také čistě elektrický provoz zcela bez emisí. Jeho dojezdová vzdálenost je až 160 km. Seznamte se se všemi detaily, které z nového vozu e-up! dělají ideálního společníka pro každý den. A to i pro Vás.

Vhodný pro každý všední den. A pro nevšední zážitky.

Interiér
Exteriér

Interiér nového vozu e-up! zapůsobí nezaměnitelným designem, který mu dodávají akcenty, jež jsou typické pro elektromobil.
To podstatné máte vždy před očima. Nezáleží na tom, zda se jedná se o informace, které jsou specifické pro elektromobil, jako jsou hodnoty aktuální a průměrné spotřeby energie, zařazený rychlostní stupeň či stupeň rekuperace, dojezdová vzdálenost, přehled výkonu, ukazatel připravenosti k jízdě nebo ukazatel průběhu nabíjení baterie. Díky přehlednosti multifunkčního displeje palubního počítače má řidič nového vozu e-up! k dispozici vždy ty nejpotřebnější informace. A díky slotu “maps + more” dock můžete k Vašemu novému vozu e-up! snadno připojit také Váš chytrý mobilní telefon.

Nový e-up! spotřebuje na 100 kilometrů 11,7 kWh energie, což představuje 49,60 Kč (při ceně 4,24 Kč za 1 kWh). Nový e-up! tak patří k nejefektivnějším vozům i mezi elektromobily.
Předsudek, že elektromobily nedisponují nikterak vysokým výkonem, může nový e-up! se svým maximálním výkonem 60 kW (82 k) a krouticím momentem 210 Nm, který je k dispozici od první otáčky motoru, lehce vyvrátit. Také další hodnoty jízdních výkonů jsou přesvědčivé. Nebo Vás snad někdy napadlo, že by bylo možné pouze na energii z baterie jet rychlostí až 130 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlit za pouhých 12,4 sekundy?

V novém voze e-up! uvádí Volkswagen do praxe pokrokové technologie budoucnosti. Zákazníci tak mají již dnes k dispozici elektromobil v obvyklé kvalitě a standardním komfortu, který je na vysoké technické úrovni, bezpečný a především vhodný ke každodennímu využití. Zkrátka pravý Volkswagen.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Volkswagen Zlín

Tř. Tomáše Bati 623

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Volkswagen Olomouc – Servis

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno