Tipovačka s hokejovou extraligou je za námi

Vytvořeno: 06. 04. 2018Kategorie: Všechny aktuality

Tipovací soutěž v rámci základních kol hokejové extraligy o zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 je za námi. Máme radost, že jsme mohli předat tuto skvělou cenu hned dvěma výhercům, a to jak za HC Olomouc, tak i Aukro Berany Zlín.

 

Soutěžilo se celkem na šesti domácích zápasech obou hokejových celků, kterými jsme jako SAMOHÝL MOTOR sponzory. Pro zapojení se do soutěže bylo hlavní podmínkou vyplnění kontaktních kartiček na zápasech jednotlivých klubů, anebo pro držitele permanentních vstupenek, byla možnost vyplnit registrační webový formulář.

 

Do soutěže se přihlásilo neuvěřitelné množství soutěžících a věříme, že pro hlavního sponzora hokejové extraligy a organizátora zájezdu, ŠKODA AUTO a.s., nebylo jednoduché vylosovat jen jednoho výherce za každý klub. Povedlo se a my jsme tak měli možnost setkat se na našich autosalonech Škoda ve Zlíně a Olomouci se šťastnými fanoušky a předat výherní certifikát.

 

Těší nás, že ceny si převzali opravdu skalní fanoušci hokejového sportu, a především výherce ve Zlíně, který je vlastníkem permanentky celých 40 let, si jistě tuto výhru zasloužil za věrnost svému klubu po celou tuto dlouhou dobu.

 

Výhercům soutěže ještě jednou gratulujeme a přejeme, aby si zájezd na MSLH 2018 plně užili.

 

Váš tým Škoda SAMOHÝL MOTOR.