Volkswagen čeká nový přírůstek do rodiny: Taigo je na cestě!

Vytvořeno: 21. 04. 2021Kategorie: Volkswagen
  • Volkswagen nabízí první pohled na nové sportovní SUV ve stylu kupé, které bude uvedeno na trh na konci letošního roku
  • Taigo rozšíří produktovou řadu SUV značky Volkswagen v segmentu malých vozů o sportovní crossover
  • Nový model se může pochlubit charismatickým designem, moderním konceptem ovládání a velkým počtem asistenčních systémů
Nové Taigo se už nemůže dočkat! Volkswagen odhalil název připravovaného crossoveru před jeho oficiální evropskou premiérou. Taigo rozšíří nabídku SUV značky Volkswagen v segmentu malých vozů. Již na první pohled zanechá skvělý dojem dynamickým a emocionálním designem. Nový model nabídne také velký počet asistenčních systémů a nejmodernější konektivitu.

 

Pro zákazníky, kteří hledají vůz kategorie CUV (Crossover Utility Vehicle) kombinující zvýšenou polohu sedadel a sportovní siluetu ve stylu kupé, je čekání již u konce. Nový model Taigo1 bude uveden na trh s hospodárnými motory TSI, světlomety LED v sériové výbavě, moderním konceptem ovládání, zcela digitálním panelem přístrojů a velkým počtem asistenčních systémů.

Taigo vychází z úspěšného brazilského modelu Nivus a pro evropský trh se bude vyrábět ve španělském závodě Pamplona. Nové CUV se představí v létě a jeho uvedení na trh bude následovat na konci roku 2021.