Skladové a předváděcí vozy VW Touareg nyní se zvýhodněním!

Vytvořeno: 29. 04. 2019Kategorie: Volkswagen

Připravte se na mimořádně exkluzivní estetický zážitek. Nového Touarega můžete mít ve třech luxusních liniích výbavy – Elegance, Atmosphere nebo R-line.

 

Svým designem, který je u vozu Touareg velice pokrokový, nastavuje nová měřítka. Touareg je SUV, v němž se spojuje elegance a dynamika, což dokazují čelní partie vyzařující sílu, prodloužená kapota motoru, ostře tvarované boční linie a markatní zadní LED světla.

 

Zcela nové volitelné světlomety IQ. Light, které využívají technologii LED-Matrix mohou být kromě základních funkcí potkávacích a dálkových světel díky technologii “Matrix” cíleně zapínány, resp. vypínány jejich jednolivé LED segmenty.

 

Cestu, kterou se s novým Touaregem vydáte, budete vnímat jinak díky volitelnému panoramatickému výklopnému/posuvnému střešnímu oknu s panoramatickou střechou. Nabídka kol uspokojí jak vyznavače sportovního designu, tak elegány. Interiér vozu bude mimořádně útulný díky možnosti výběru z 30 barevných odstínů, takže si vyberete přesně ten, který ladí s Vaší momentální náladou.

 

Mezi asistenční systémy naleznete například systém “Night Vision” – infračervená kamera rozpozná teleplný obraz člověka nebo zvířete před vozidlem a zobrazí ho v kabině. Dále systém “PreCrash” – jestliže systém rozpozná hrozící kolizi, automaticky provede preventivní opatření – napne bezpečností pásy, uvede sedadla do vertikální polohy a zavře otevřená okna, včetně panoramatického střešního okna.

 

Nyní nabízíme zvýhodnění na skladové a předváděcí vozy VW Touareg! Tento model si nyní můžete pořídit vč. balíčku servis na 5 let / 100 000 km ZDARMA! Chcete se dozvědět více o této jedinečné nabídce? Kontaktujte naše prodejce!