Nový VW T-Cross. Flexibilní SUV, které se přizpůsobí Vašim přáním.

Vytvořeno: 07. 01. 2019Kategorie: Volkswagen

Nový T-Cross je absolutně všestranný automobil: dojem zanechá nejenom svým výrazným a dynamickým designem, ale také svojí flexibilitou. Díky celé řadě designových variant přináší více svobody – pro spontánní podníkání, cestování na dlouhodobé vzdálenosti nebo proměnlivé požadavky všedních i nevšedních dnů.
Automobil, jenž neodpovídá žádné existující definici.

 

Nechte se okouzlit automobilem, jenž neodpovídá žádné existující definici a který je v každém svém rysu zcela mimořádný. Je prostě přesně takový, jako Vy.

 

 

 

Design

 

Bohatě obdařený talentem: nový T-Cross je funkční a přitom má mnoho podob. Díky svému crossover designu, celé řadě designocých variant a vysoké hodnotě při každodenním využití, představue dokonalé spojejí variability a kompaktních rozměrů. Krátce řečeno – T-Cross musí mít každý, kdo miluje dobrodružství.

 

Exteriér

Výrazný vzhled v kompaktním crossover designu.

Nový T-Cross představuje spojení atmosféry města a funkčního designu: dlouhá kapota motoru a široká mřížka chladiče mu propůjčují výrazný vzhled. Díky své markantní karoserii pak tento všestranný automobil zanechá vždy jedinečný dojem jak ve městě, tak i v terénu.

 

Interiér

Je tak individuální jako Váš osobní vkus.

 

K jedinečným prvkům interiéru patří osvětlení Ambiente, vysoce kvalitní potahy sedadel i volitelné designové pakety ve třech různých variantách. Výbava interiéru poskytuje nejenom vysokou úroveň komfortu, ale také možnost individualizace.

 

 

 

Individualizace

 

Nový T-Cross má tolik podob jako žádný jiný automobil. Díky volitelným designovým paketům “Black”, “Energetic” a “Garden” mu můžete dodat zcela nezaměnitelný vzhled a vytvořit z něj stylovou ikonu.

 

Designový paket “Energetic

Vytvořte si interiér přesně podle Vašeho přání.

 

Volitelný oranžový paket “Energetic” na sebe přitahuje pohledy okolí. Díky povedené barevné kombinaci designu dekoru z oranžové “Energetic” a šedé barvy se dostanete na čelní pozici v prosazování barevného stylu a z Vašeho modelu T-Cross se stane skutečná modní ikona.

 

 

Výbava

Přizpůsobte nový T-Cross Vašim individuálním představám a vyberte si jednu z linií výbavy Life nebo Style. Obě varianty výbavy budou vždy splňovat Vaše nároky na kvalitu a komfort.

 

Style

Komfort, který můžete vidět i cítit.

 

Nový T-Cross ve výbavové linii Style Vám přináší vysokou úroveň komfortu a bohatou nabídku funkcí, jako např. LED světlomety, systém ParkPilot, sportovně komfortní sedadla na předních místech nebo výrazná sedmnáctipalcová kola z lehlé slitiny.

 

 

 

Komfort

 

Rozhodujete se spíše spontánním způsobem? Potom je pro Vás nový T_Cross ideálním společníkem na cesty. Díky zcela sklopnému opěradlu sedadla spolujezdce a posuvné lavici zadního sedadla je velmi prostorný a flexibilně se přizpůsobí Vašim potřebám. Inovativní a moderní digitální panel “Active Info Display”, který se dodává na přání, posune Vaši kabinu do digitálního věku. Na displeji si můžete vyvolat jízdní data nebo optické zobrazení asistenčních systémů

 

Active Info Display

Sledujte pouze ty informace, které chcete vidět.

 

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní a moderni digitální panel “Active Info Display” Vám poskytne mnohem více informací než jenom aktuální rychlost a množství paliva v nádrži.

 

 

Asistenční systémy

 

Asistenční systémy přispívají ve Vašem voze T-Cross k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace, nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

 

Parkování

Jízda přináší radost. A parkování nyní také.

 

Parkování se může proměnit ve zkoušku trpělivosti. Je proto dobré, že Váš nový T-Cross může být na přání vybaven parkovacími asistenčními systémy, které z parkování udělají dětskou hru.

 

Chcete se dozvědět více o novém VW T-CROSS? Kontaktujte naše prodejce!