Čistě elektrické SUV ID.4

Vytvořeno: 28. 12. 2020Kategorie: Volkswagen

ID.4 je důkazem, že Volkswagen dokáže vyvíjet moderní elektromobily, které zákazníkům poskytují vynikající výkony a trvalou udržitelnost za akceptovatelnou cenu. S vnější délkou 4,58 metru přesvědčí na první pohled svým sebevědomým vzhledem. Jeho design je čistý, elegantní a dynamický. Kombinuje robustní charakter SUV s vytříbenou aerodynamikou.

Elektrické SUV ID.4 je nyní pro Vás k dispozici s pevně nakonfigurovanými výbavami. Pět nových verzí SUV ID.4 se sadou akumulátorů o kapacitě 77 kWh umožňující dojezd až 520 km. Nakonfigurovanou výbavu lze individualizovat volbou exteriéru a interiéru, několika pakety, vybranými prvky výbavy na přání a příslušenstvím. Po speciální edici modelů ID.4 a ID.4 Max s exkluzivní výbavou jsou nyní k dispozici první předem nakonfigorvané verze s největší akumulátorovou baterií, která umožňuje dojezd až 520 km, máte tak na výběr pět stupňů výbavy za ceny začínající od částky 1 167 900 Kč

Od ledna 2021 bude možné objednávat ID.4 také ve verzích s kratším dojezdem a méně výkonnými elektromotory. Zcela nový Volkswagen ID.4 posouvá elektromobilitu na ještě vyšší úroveň. Inovativní kompletní SUV nabízí všechny přednosti tohoto oblíbeného druhu vozidel, ale navíc k nim přidává výhody elektromobilu, ať se jedná o tichou, dynamickou jízdu, nebo mimořádně prostorný interiér.

Jednotlivé stupně výbavy modelu ID.4 nesou označení Life (1 167 900 Kč), Business (1 269 900 Kč), Family (1 299 900 Kč), Tech (1 383 900 Kč) a Max (1 470 900 Kč).

Stejně jako u modelu ID.3 si mohou zákazníci individualizovat své elektrické SUV dvoubarevným lakováním s černou odlišnou střechou, omezeným počtem paketů ve dvou variantách (základní a Plus) a několika prvky výbavy na přání, mimo jiné tažným zařízením a tepelným čerpadlem, které se dodává po verzi Max sériově. K dispozici je také prodloužená záruka a široký sortiment originálního příslušenství.

Všestrannost zcela nového kompaktního SUV Volkswagen ID.4 potvrzuje velkorysý zavazadlový prostor. Pokud jeho objem 543 až 1575 litrů nestačí, je možné další náklad přepravovat také na střeše (max. zatížení 75 kg).

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým. Jsme tu pro Vás.