ŠKODA SUPERB

Cestujte stylově. Cestujte pohodlně.

Skladové vozy

Luxus není o lesku či pozlátku. Je o tom najít a hýčkat si to, co je důležité. Nová ŠKODA SUPERB je vůz, který se drží pravého luxusu bez jakýchkoliv klišé. Se sofistikovaným designem, komfortními technologiemi a nekonečnou praktičností je to vůz, který na Vás zapůsobí vším, co je důležité. SUPERB dokáže splnit i ty nejrozmanitější požadavky na vzhled a vybavení. Je dostupný v jedinečných verzích, jako je exkluzivní Laurin & Klement, stylový SportLine a nově i robustní Scout. To je Simply Clever. Taková je ŠKODA.

Chytrý pohled na luxus

Interiér
Exteriér

Každý prvek interiéru byl navržen tak, aby udělal cestování pohodlným. Užijte si pocit luxusu s atraktivními dekoračními lištami, přepracovaným čalouněním, vylepšenými materiály výplní dveří, chromovanými detaily a LED ambientním osvětlením, které podtrhuje design interiéru. Interiér se vyznačuje použitím vysoce kvalitních materiálů a precizním zpracováním, které je zdůrazněno prošíváním loketní opěrky a sedadel. Palubní deska, dveře, volant a hlavice řadicí páky jsou ozdobeny celou řadou chromovaných detailů. LED ambientní osvětlení s deseti variantami barev.

Nový SUPERB v sobě snoubí eleganci s harmonií. Příď s nově tvarovaným nárazníkem, maskou chladiče a předními světlomety vyzařuje dynamický, odhodlaný charakter. Mlhovky byly inovovány, takže se vedle své praktické funkce staly i klíčovým vizuálním prvkem.

Souhru prvků na pátých dveřích dotváří chromovaný pás, který je exkluzivně dodávan s TOP verzí zadních světel. Perfektně vyvážené proporce dávají vozu ladnou přitažlivost. Zatmavená zadní okna SunSet podtrhují vzhled exteriéru a zároveň zvyšují komfort cestujících.

Objemem zavazadlového prostoru se vlajková loď značky ŠKODA tradičně řadí na špičku své třídy. Verze kombi nabízí 660 litrů nebo 1 950 litrů po sklopení zadních opěradel, zatímco liftback se může pochlubit 625 / 1 760 litry. Ale maximální prostor neznamená nic bez maximální praktičnosti. Proto jsme přidali Simply Clever řešení,díky kterým je přeprava zavazadel ještě snazší.

V extrémních situacích, kdy řidič nemůže aktivně ovlivnit následky situace, přicházejí na řadu prvky pasivní bezpečnosti – jako airbagy. Váš SUPERB jich může mít až devět. Vaše děti budou na cestách v bezpečí díky elektrickému dětskému bezpečnostnímu zámku, který jim zabrání otevřít zadní okna a dveře. Jeho ovládání je umístěno na dveřích řidiče.