ŠKODA SUPERB COMBI

Cestujte stylově. Cestujte pohodlně.

Bezkonkurenční prostor pro zavazadlo o objemu 660 litrů

Skladové vozy

Nejlepší ze dvou světů

Vstupte do světa nového vozu ŠKODA Superb. Designový jazyk vlajkové lodi prošel revolucí, osloví nejmodernějším tvaroslovím exteriéru a prémiovou nabídkou vnitřního prostoru. V rámci faceliftu zaznamenal design vozu SUPERB drobné změny, díky kterým vůz vypadá zcela dokonale. Konečným výsledkem je ikonický design pyšnící se dynamičností a půvabem.

Chytrý pohled na luxus

Interiér
Exteriér

Bohatý vnitřní prostor vozu ŠKODA SUPERB je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost.

Kvalitní provedení, nejlepší materiály a komfortní vybavení. Kromě toho, co běžně očekáváme od luxusního vozu, má SUPERB něco navíc a to důmyslná řešení pro vaše každodenní problémy.

Velké dílo se pozornosti doprošovat nemusí. Jistotou, kterou vyzařuje, samo přitahuje oko znalce. Superb je pozvánkou: Dívejte se a dívejte se pozorně. Vyzkoušejte i nový SUPERB COMBI SCOUT s pohonem 4 x 4 a režimem off-road ve standardní výbavě.

Zcela nová generace klimatizace je zárukou optimální teploty v interiéru. Řidič, spolujezdec i cestující vzadu mohou nastavit teplotu podle svých osobních preferencí, díky čemuž si všichni mohou užívat plnohodnotného komfortu. Nová ŠKODA Superb také disponuje inteligentním systémem automatického natáčení světel a maskováním světelného kužele dálkových světel. Jedete noční krajinou? Systém automaticky rozpozná protijedoucí vozidlo a cíleně odstíní dálková světla. Inženýři dali vozu Superb do vínku nejmodernější bezpečnostní systémy – Lane Assist udržuje vůz v jízdním pruhu na dálnicích a zcela nový bezpečnostní prvek Blind Spot Detection usnadňuje bezpečnou změnu jízdního pruhu v hustém provozu. Navíc propojením chytrého telefonu s vozem Superb získáte možnost „zrcadlit“ displej vašeho telefonu na obrazovce infotainmentu. Pro svůj chytrý telefon naleznete i jiné využití, můžete jím ovládat palubní média díky aplikaci ŠKODA Media Command.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno