ŠKODA SUPERB COMBI

Cestujte stylově. Cestujte pohodlně.

Bezkonkurenční prostor pro zavazadlo o objemu 660 litrů

Skladové vozy

Kvalitní provedení, nejlepší materiály a komfortní vybavení. Kromě toho, co běžně očekáváme od luxusního vozu, má SUPERB COMBI něco navíc: důmyslná řešení pro všechny vaše každodenní problémy.

Výkonné motory, bleskurychlá převodovka DSG, pohon všech kol a dynamické řízení podvozku. Vůz SUPERB COMBI je vrcholným modelem značky ŠKODA, který nabízí vše, co potřebujete.

Chytrý pohled na luxus

Interiér
Exteriér

Bohatý vnitřní prostor vozu ŠKODA SUPERB  COMBI je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro celou rodinu je tam i obrovský prostor, který zajišťuje bezpříkladnou praktičnost.

Dokonalý přehled během jízdy zajišťuje volitelně programovatelný virtuální kokpit, který nabízí výběr z pěti druhů uspořádání. Údaje z palubních přístrojů společně s dalšími informacemi, např. navigací, přehráváním nosičů a telefonem, se zobrazují na krásném 10,25″ digitálním displeji.

Vůz ŠKODA SUPERB COMBI nadále používá ikonický, dynamický konstruktérský jazyk ŠKODA SUPERB. Lineární vzhled vozu kombi dokonale sluší.

Přesný, autentický, dynamický – přední pohled na vůz ŠKODA SUPERB nyní charakterizují upravená široká mřížka chladiče, nové Matrix-LED světlomety, které na mřížku navazují, a výrazně vylepšený nárazník se standardními mlhovými světly LED.

Vůz ŠKODA SUPERB  COMBI nabízí bezpečnost bez kompromisů. Mnoho inovací modelu se proto zaměřilo na jízdní asistenty, které nabízejí spoustu moderních funkcí.

Pro vaši vyšší bezpečnost je k dispozici celá řada asistenčních systémů. Upravený vůz SUPERB COMBI má rozšířenou škálu moderních inovací, např. Front Assist s prediktivní ochranou chodců, systém Side Assist s dosahem až 70 m a systém Emergency Assist, který nyní zvládne provoz na víceproudové silnici.

Před zraněním chrání řidiče i jeho spolucestující až devět airbagů, které poskytují sehranou interakci s tříbodovými automatickými bezpečnostními pásy a bezpečnostními opěrkami hlavy.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno