ŠKODA OCTAVIA COMBI

Třída sama pro sebe

Styl, prostor a technologie vozů střední třídy v kompaktním balení.

Skladové vozy

Každý detail je pro nás stejně důležitý jako samotný celek. Možná proto zanechává ŠKODA OCTAVIA tak silný dojem, ať už se na ni díváte nebo ji sami řídíte. Se svým designem, inspirovaným českým křišťálem, je vůz působivý z každého úhlu pohledu. V komfortním interiéru si můžete užívat široké možnosti konektivity a na Vaši bezpečnou jízdu dohlížejí vyspělé asistenční systémy. A samozřejmě je tu i množství Simply Clever detailů, které zpříjemňují cestování. Se svým potenciálem vůz zkrátka přesahuje hranice dané automobilové třídy, a to mluví za vše. OCTAVIA zároveň odráží naši firemní filozofii. Ať Vám naše současné modely se špičkovým designem přinesou stejné potěšení z jízdy, jaké nabízela svým řidičům nádherná vozidla, s nimiž jsme začínali. To je Simply Clever. Taková je ŠKODA.

Unikátní balení

Interiér
Exteriér

Mimořádná prostornost a sportovní styl se potkávají v interiéru, který je vždy v exkluzivním černém provedení. Zatímco spousta detailů Vám zpříjemňuje cestování, originální logo RS na volantu, sedadlech a řadicí páce charakterizuje vzrušující povahu vozu. Váš vůz bude ještě komfortnější a útulnější s decentním ambientním osvětlením, které vede po obou stranách interiéru. Je jen na vás, zda si vyberete jednu oblíbenou barvu nebo si každý den zpříjemníte jiným odstínem. Ambientní osvětleni nabízí deset úžasných možnosti.

Na vůz, který v každém detailu představuje dokonalou souhru nadčasové estetiky a moderní technologie, je radost pohledět. A když Vás chytne za srdce, je čas začít o něm přemýšlet. Vůz charakterizuji hladké rovné plochy a výrazně ostré hrany krystalu, vytvářející odvážné linie. Sunset – skla s vyšším stupněm tónovaní v zadní časti vozidla zvyšuji přitažlivost exteriéru, stejně jako komfort pasažérů. Dvojité hlavni světlomety dávají modelu OCTAVIA nezaměnitelný vzhled. S jejich designem dokonale koresponduji ostře řezané mlhové světlomety. Mohutná maska chladiče a výrazně tvarovaná kapota vzbuzuji respekt a zároveň deklaruji vlastnosti jako spolehlivost a bezpečnost.

Asistenční systémy jsou zárukou Vaší maximálně bezpečné jízdy. Umožní Vám totiž včas reagovat na nejrůznější situace, s nimiž se můžete na cestách setkat. System Front Assist, který využívá radaru v přední masce, je navržen tak, aby monitoroval vzdálenost od vozidla vpředu, a nabízí i funkci nouzového brzděni. OCTAVIA je vybavena systémem Front Assist rozšířeným o prediktivní ochranu chodců, který varuje řidiče zvukovým nebo vizuálním signálem a jemným přibrzděním.

System Auto Light Assist automaticky přepíná mezi dálkovými a potkávacími světly, čímž přispívá jak ke komfortu, tak i k bezpečnosti provozu. Prostřednictvím radarových senzorů v zadním nárazníku sleduje Asistent hlídaní mrtvého úhlu prostor za vozidlem i po jeho stranách. Podle vzdálenosti a rychlosti ostatních vozů vyhodnotí, zda je potřeba řidiče varovat.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno