ŠKODA KAROQ

Auto se vším všudy

ŠKODA KAROQ byla v České republice vyznamenána titulem Auto roku 2018.

Skladové vozy

Auto se šípem ŠKODA KAROQ

ŠKODA KAROQ je nové kompaktní SUV značky ŠKODA. Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp).

Vůz může být vybaven progresivním řízením, které zajišťuje lepší ovladatelnost a agilitu vozidla KAROQ v zatáčkách. Progresivní řízení mění poměr v závislosti na tom, do jaké míry je kolo otočeno, takže nemusíte posouvat ruce po volantu. To usnadňuje manévrování na klikatých cestách, v městském provozu nebo při parkování.

Stylový design a bezpečnost bez kompromisů

Interiér
Exteriér

Po otevření dveří si všimnete uvítacího loga promítnutého na silnici, které vás zve do interiéru s ambientním osvětlením v 10 možných barevných odstínech. Ambientní osvětlení se aktivuje při zapnutí vnějších světel a lze ho snadno ovládat v systému infotainmentu, kde si můžete měnit barevný odstín i intenzitu podle aktuální nálady.

Dokonalý přehled poskytuje virtuální kokpit, který dokáže zobrazit data z palubního počítače spolu s dalšími informacemi, například navigací. Můžete si vybrat ze čtyř základních a jedné sportovní varianty zobrazení, resp. rozvržení, které se ovládají tlačítkem „View“ na multifunkčním volantu.

Výrazná přední maska, svalnatý postoj a dynamické proporce v kompaktním balení – již na první pohled můžete spatřit, že ŠKODA KAROQ je připravena být nepřehlédnutelnou ve městě a zároveň čelit jakémukoliv dobrodružství společně s Vámi. Souhra ladných tvarů, dynamických křivek a robustního vzhledu propůjčuje karoserii celkovou vyváženost.

Zádi dominují vysoko umístěné světlomety klínovitého tvaru, jejichž vnější části zasahují do boků karoserie. Vysoký zadní nárazník budí respekt a dává jasně najevo svůj statut.

Cítím se v něm bezpečně

Vůz ŠKODA KAROQ získal nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení při nárazových zkouškách Euro NCAP, což potvrzuje, že tento vůz nabízí optimální ochranu všech cestujících ve vozidle. Až 9 airbagů zajišťuje maximální ochranu ve spolupráci s tříbodovými bezpečnostními pásy. Hlavové opěrky poskytují řidiči i ostatním cestujícím ochranu před poraněním krční páteře.

Asistent rozpoznání únavy snižuje rizikovost nouzových situací zapříčiněných únavou. Monitorováním chování řidiče, vyhodnocuje stupeň řidičovy únavy, a pokud je to nezbytné, varuje řidiče výzvou k přestávce v další cestě.

V případě bezprostředně hrozící kolize tento systém proaktivně utáhne bezpečnostní pásy a zavře elektricky ovládaná boční okna společně s panoramatickou střechou, aby minimalizoval potenciální nebezpečí a připravil cestující na náraz.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno