ŠKODA KAMIQ

První crossover ŠKODA

Chytrá kombinace SUV a praktického městského vozu.

Skladové vozy

Poradíte si s ním

KAMIQ je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu ŠKODA oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytvářejí své vlastní.

Když víte, co vám sedí

Interiér
Exteriér

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A KAMIQ se v tomto ohledu nijak neliší, protože spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály. Samozřejmostí jsou i komfortní prvky výbavy pro městskou džungli, takže si se vším dokážete hravě poradit.

Dělené hlavní světlomety v provedení Bi-LED a doplňky propůjčují přední části odvážný vzhled. Poprvé u značky ŠKODA se model KAMIQ pyšní dynamickými předními a zadními ukazateli směru. V zadní části výrazné tvary doplňují koncová světla v provedení TOP LED.
ŠKODA KAMIQ je postavena na nejnovější modulární platformě MQB A0, a proto je možné vůz vybavit nejmodernějšími technologiemi. Například zájemci o dynamičtější jízdu ocení regulaci posilovače řízení a systém nastavitelných tlumičů.

Bezpečné útočiště

Stejně jako u každého jiného vozu značky ŠKODA je také u modelu KAMIQ bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist).
Charakteristickým znakem vozů značky ŠKODA jsou i jedinečné vlastnosti Simply Clever. Tato sofistikovaná řešení, která usnadňují každodenní život, najdete ve voze KAMIQ všude, kam se podíváte. Posuďte sami.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno