ŠKODA FABIA

PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Díky nabídce barevných kombinací bude vaše FABIA naprosto jedinečná.

Skladové vozy

ŠKODA Fabia nabízí dostatek prostoru pro posádku a její zavazadla. Prostor pro cestující je o něco delší a širší než dosud. Řidič a spolujezdec mají také více místa nad hlavou. Zavazadlový prostor je největší v celém segmentu. Přesto si ale ŠKODA Fabia díky svým kompaktním rozměrům nadále ponechává obratnost v každodenním provozu.

NEPŘEHLÉDNUTELNÁ Zcela nová ŠKODA Fabia

Interiér
Exteriér

Pomocí MirrorLink™ lze zrcadlit aplikace z chytrého telefonu na obrazovce rádia Bolero a odtud je také obsluhovat. Tím získá zcela nový rozměr například využití navigace nebo online audio služeb. Velice užitečná je i další funkce – SmartGate. Prostřednictvím speciálních aplikací pro chytré telefony umožňuje zobrazovat, ukládat a dále zpracovávat data ze systémů automobilu.

Zcela nová ŠKODA Fabia přináší revoluční možnost individualizace. Díky dekorační fólii umístěné na palubní desce si přizpůsobíte interiér svého vozu podle svých představ. Můžete tak podtrhnout svou vlastní individualitu nebo mít své blízké vždy s sebou na cestách.

Respektujeme individuální přání každého našeho zákazníka a snažíme se vycházet vstříc všem jeho potřebám. A proto jsme to nejdůležitější – to, jak má vaše auto vypadat – nechali na vás a vaší představivosti.

Nová ŠKODA Fabia bude dostupná v 15 odstínech barev karoserie. V rámci ColourConceptu lze volit odlišnou kombinaci střechy včetně A-sloupků, krytů vnějších zpětných zrcátek a 16“ kol z lehké slitiny. Na výběr jsou čtyři kombinační barvy: bílá, červená, stříbrná a černá. Dohromady vám nabízíme 125 barevných kombinací, ve kterých si můžete vybírat i ze čtyř barevností interiéru. Najděte tu svoji.

Všechny vozy Fabia jsou standardně vybaveny 6 airbagy a systémem ESC (Electronic Stability Control), který pomáhá každému řidiči zvládat krizové situace, když se vůz dostane do smyku. Jeho součástí je i multikolizní brzda. Tento bezpečnostní prvek při nehodě aktivuje brzdový systém, aby se zabránilo následné kolizi.

Front Assistant s funkcí automatického brzdění je další strážný anděl na palubě. Ten společně s vámi sleduje, co se děje před vozidlem, a může vás tak upozornit na blížící se nebezpečí. Je schopen sám zabrzdit a tím zmírnit následky nehody nebo jí případně zcela zabránit.
Funkce Speedlimiter slaví u značky ŠKODA svou premiéru. Fabia je tak prvním vozem ŠKODA, kde je tento bezpečnostní prvek použit. Jak název napovídá, Speedlimiter nedovolí překročit předem nastavenou rychlost.