ŠKODA FABIA COMBI

PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Díky nabídce barevných kombinací bude vaše FABIA naprosto jedinečná.

Skladové vozy

Model ŠKODA FABIA COMBI nabízí dostatek místa pro cestující i zavazadla. Prostor pro cestující je o něco delší a širší než dosud. Řidič a spolujezdec mají také více místa nad hlavou. Zavazadlový prostor je největší v celém segmentu.

NEPŘEHLÉDNUTELNÁ Zcela nová ŠKODA Fabia

Interiér
Exteriér

Pomocí MirrorLink™ lze zrcadlit aplikace z chytrého telefonu na obrazovce rádia Bolero a odtud je také obsluhovat. Tím získá zcela nový rozměr například využití navigace nebo online audio služeb. Velice užitečná je i další funkce – SmartGate. Prostřednictvím speciálních aplikací pro chytré telefony umožňuje zobrazovat, ukládat a dále zpracovávat data ze systémů automobilu.

Zcela nová ŠKODA Fabia přináší revoluční možnost individualizace. Díky dekorační fólii umístěné na palubní desce si přizpůsobíte interiér svého vozu podle svých představ. Můžete tak podtrhnout svou vlastní individualitu nebo mít své blízké vždy s sebou na cestách.

Respektujeme individuální přání každého našeho zákazníka a snažíme se vycházet vstříc všem jeho potřebám. A proto jsme to nejdůležitější – to, jak má vaše auto vypadat – nechali na vás a vaší představivosti.

Nová ŠKODA Fabia bude dostupná v 15 odstínech barev karoserie. V rámci ColourConceptu lze volit odlišnou kombinaci střechy včetně A-sloupků, krytů vnějších zpětných zrcátek a 16“ kol z lehké slitiny. Na výběr jsou čtyři kombinační barvy: bílá, červená, stříbrná a černá. Dohromady vám nabízíme 125 barevných kombinací, ve kterých si můžete vybírat i ze čtyř barevností interiéru. Najděte tu svoji.

Všechny vozy Fabia jsou standardně vybaveny 6 airbagy a systémem ESC (Electronic Stability Control), který pomáhá každému řidiči zvládat krizové situace, když se vůz dostane do smyku. Jeho součástí je i multikolizní brzda. Tento bezpečnostní prvek při nehodě aktivuje brzdový systém, aby se zabránilo následné kolizi.

Front Assistant s funkcí automatického brzdění je další strážný anděl na palubě. Ten společně s vámi sleduje, co se děje před vozidlem, a může vás tak upozornit na blížící se nebezpečí. Je schopen sám zabrzdit a tím zmírnit následky nehody nebo jí případně zcela zabránit.
Funkce Speedlimiter slaví u značky ŠKODA svou premiéru. Fabia je tak prvním vozem ŠKODA, kde je tento bezpečnostní prvek použit. Jak název napovídá, Speedlimiter nedovolí překročit předem nastavenou rychlost.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno