ŠKODA FABIA COMBI

PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Díky nabídce barevných kombinací bude vaše FABIA naprosto jedinečná.

Skladové vozy

Kompaktní velikost neznamená u modelů ŠKODA žádné ústupky v oblasti bezpečnosti. Již tak bohatou nabídku asistentů rozšiřuje FABIA COMBI o řadu nových systémů, známých spíše z vozů vyšších tříd. Čistota a preciznost kombinovaná s ostrými hranami a krystalickými tvary dodávají vozu ŠKODA FABIA COMBI osobitý charakter.

NEPŘEHLÉDNUTELNÁ Zcela nová ŠKODA Fabia

Interiér
Exteriér

Standardně prostorný a útulný interiér získal díky novému modelu FABIA COMBI několik důležitých vylepšení, která vám vykouzlí úsměv na rtech při každé jízdě. Ať už to bude zásluhou nového designu sdruženého panelu přístrojů, většímu výběru kontrastních švů v loketních opěrkách dveří dekoračních lišt na přístrojové desce, nebo funkce dvourychlostního elektrického ovládání oken.

ŠKODA FABIA COMBI zůstává i nadále v oblasti praktičnosti a důvtipnosti mezi nejlepšími ve své třídě. Velkorysý objem zavazadlového prostoru 530 l  lze po sklopení zadních sedadel navýšit na 1395 l

Přepracovaná maska chladiče a světlomety vozu ŠKODA FABIA COMBI nyní ještě vice vytváří dojem jedné světelné jednotky, která na silnici přitahuje pohledy svým sebejistým vzhledem. Na dynamický design navazují nové, výkonné LED světlomety, využívající diody pro denní svícení i Corner funkci přisvěcování do zatáček.

Plochy pod okrajem zadních dveří mají výrazný sklon směrem dovnitř (negativní), což podtrhuje kontrast mezi světlými a tmavými odstíny a opticky vůz rozšiřuje. Zadní koncová světla nyní využívají pro brzdová světla technologii LED a krajní světla mají svůj charakteristický tvar písmene C. Dalším bezpečnostním prvkem upraveného vozu jsou zabudované odrazky na zadním nárazníku, díky nimž je vůz jasně viditelný, i když jsou světla vypnutá.

Před zraněním chrání řidiče i jeho spolucestující až šest airbagů, které poskytují sehranou interakci s tříbodovými automatickými bezpečnostními pásy a bezpečnostními opěrkami hlavy.

Dlouhá jízda potmě po náročném výletu či nepřehledný, hustý provoz v ulicích měst. Tyto každodenní řidičské zkoušky vám přestanou dělat vrásky na čele díky pokročilým asistenčním systémům, nově rozšířeným o hlídání mrtvého úhlu Blind Spot Detect či automatické přepínání dálkových světel Auto Light Assist. Systém využívá kameru u vnitřního zpětného zrcátka k zapínání a vypínání dálkových světel a umožňuje vám mít dokonalý přehled o dění před vámi ve všech možných případech

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno