ŠKODA ENYAQ 𝗶V

Nevšední výjimečnost

První vůz ŠKODA nabízený výlučně s elektrickým pohonem.

Skladové vozy

Zbrusu nová ŠKODA ENYAQ iV není jen nové SUV. Představuje zcela novou filosofii. První vůz ŠKODA nabízený výlučně s elektrickým pohonem přináší jedinečný pohled na technologie, design, mobilitu a ekologickou zodpovědnost. Jeho působivý vzhled, agilita a okamžité zrychlení přinášejí radost z jízdy. Špičkové služby konektivity a široká paleta asistenčních systémů z něj dělají spolehlivého společníka. Zbrusu nový přístup k designu interiéru způsobí, že už nikdy nebudete chtít vystoupit. To vše dohromady dělá ENYAQ iV víceúčelovým praktickým autem, partnerem pro rodinu, aktivního jednotlivce a především partnera pro přírodu. Jakožto vůz, který byl od základu navržen jako elektrický, otevírá ENYAQ iV zcela novou kapitolu v historii ŠKODA AUTO. Začněte novou kapitolu svého života. Uchopte volant a vyjeďte do nové éry elektrické mobility s ekologicky čistou stopou. To je Simply Clever. Taková je ŠKODA.

Interiér
Exteriér

Malá vylepšení mohou přinést významné změny. Spojili jsme všechny chytré nápady dohromady, abychom Vám ulehčili cestování. Začíná to odkládacími prostory na všechno potřebné pro udržení vozu v čistotě. Jednoduché detaily, které ale vyniknou. Ochranné lišty kolem oken efektivně zabrání tomu, aby se mezi čelním sklem a karoserií hromadila špína. Ve dveřích řidiče je umístěna chytrá schránka s deštníkem ŠKODA. Je navržena tak, aby odváděla vodu z auta ven a udržela tak interiér suchý. Do opěradel obou předních sedadel mohou být na přání vestavěny sklopné stolky s držáky na nápoje, které mohou posloužit nejen ke svačině.

Zatímco vyšší stavba karoserie, robustní příď s typicky tvarovanou kapotou a vyšší světlá výška prozrazují charakter SUV, nový koncept přední masky prozrazuje překvapení pod kapotou. I když čistý elektrický vůz ve skutečnosti masku chladiče nepotřebuje, u modelu ENYAQ iV nechybí z dobrého důvodu. Tento silný identifikační prvek, který dává vozům ŠKODA jejich typický výraz, tu hraje roli originálního designového doplňku.

Zbrusu nová technologie přichází ve zbrusu novém designu. ENYAQ iV je prvním členem rodiny ŠKODA, který je navržen speciálně pro éru elektrické mobility. Zachovává si sebevědomí vozu SUV a kombinuje tradiční designový jazyk značky ŠKODA s odvážným, svěžím a inovativním přístupem k designu. Nejnovější přírůstek řady ŠKODA iV přiváží jedinečnou technologii skrytou za jedinečnými liniemi.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Pá:

7:00 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno