Naše elektrická budoucnost začíná právě teď.

Vytvořeno: 24. 02. 2020Kategorie: Škoda

E-mobilita od značky ŠKODA

Pro značku ŠKODA jsou elektrická vozidla více než jen automobily s alternativním napájením. S uvedením plně elektrického vozu ŠKODA CITIGOe iV a plug-in hybridu ŠKODA SUPERB iV začínáme zcela novou kapitolu naší 125leté historie, která chce učinit e-mobilitu dostupnější. Do roku 2025 nabídne ŠKODA pět plně elektrických vozidel. Můžete se těšit na více zábavy, méně emisí, více možností a méně omezení. Připojte se k nám na naší cestě do budoucnosti!

Dobijte si svůj život

Časy se mění. Chceme, aby nové technologie sloužily především lidem a abychom skončili s bezmyšlenkovitě nadměrnou spotřebou. Pojďme se opět zaměřit na důležité věci v životě, na překvapení a chytré nápady. Je načase vnést do života trochu více zábavy. Jednoduše řečeno, je načase DOBÍT SI ŽIVOT. Jdete do toho s námi?

Řada ŠKODA iV

ak byste nazvali vůz, který je nápadně inteligentní, intuitivní, individuální, inspirující, inovativní a ikonický? My jsme vybrali iV. Díky nadčasovému designu, nepřekonatelné prostornosti a sofistikovaným řešením Simply Clever je řada ŠKODA iV dokonalým příkladem toho, jak vás chceme přenést do budoucnosti: inteligentně, efektivně a zábavně.

ŠKODA CITIGOe iV

ŠKODA CITIGOe IV je první plně elektrický vůz značky ŠKODA s elektrickým motorem o výkonu 61kW. Lithium-iontová baterie s kapacitou 36,8 kW umožňuje dojezd až 253 km. A když se baterie vybije, je možné ji za 1 hodinu nabít na 80 procent. Díky nulovým emisím a hbitosti je ŠKODA CITIGOe iV dokonalým vozem do moderních měst.

ŠKODA SUPERB iV

SUPERB iV je první plug-in hybrid z výroby značky ŠKODA. Díky kombinaci účinného benzínového motoru a elektromotoru nabízí vyjimečně ekologickou mobilitu bez omezení výkonu. Vlajkový model má systémový výkon až 160 kW. Emise CO2 jsou u tohoto vozu nižší než 40 g/km a dojezd na plně elektrický pohon je až 62 km.

 

Zjistěte si více podrobností o našich elektifikovaných modelech. Kontaktujte naše prodejce na pobočkách ve Zlíně, Olomouci a Vsetíně.