Audi Q7 S line 50 TDI quattro

3.0 TDI

šedá metalíza

Nájezd: 10 KM

1 999 000 Kč

Včetně DPH

2 476 600 Kč (sleva 477 600 Kč)

Kontaktovat prodejce

Zvláštní výbava / obj. kód:

20″ litá kola – 5paprskový paralelní / F08                                                                                                                    27 600,–

design

– velikost 9 Jx2 20

– pneumatiky 285/45 R20

3místné provedení zadních sedadel plus v / $KA 5KA                                                                                                      0,–

kombinaci s paketem Gravity

– sklopná zadní opěradla v poměru 35: 30: 35 nebo úplně sklopná (plochá podlaha)

– včetně manuálního podélného nastavení a nastavení sklonu opěradla v poměru 35: 30: 35

– včetně středové loketní opěrky s držákem pro dva nápoje

– včetně možnosti uchycení dětské sedačky ISOFIX a Top Tetheru pro všechny 3 sedadla

Akční paket Gravity / WAJ PG3                                                                                                                                   112 900,–

Paket obsahuje následující výbavu:

– Komfortní automatická klimatizace 4zónová

– Světlomety Matrix LED

– Komfortní klíček s funkcí Safelock

– Přední sedadla elektricky nastavitelná s pamětí pro sedadlo řidiče

– Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná s pamětí

– Druhá řada sedadel plus

Ambientní a konturní osvětlení interiéru / QQ2                                                                                                           7 000,–

Paket obsahuje šest předdefinovaných barevných profilů a možnost nadefinování interaktivního individuálního barevného profilu (výběr z 30 barev). Interkativní barevný profil je řízen systémem Audi drive select. Nastavení barev se provádí samostatně pro jednotlivé části konturního a ambientního osvětlení. Nad rámec Ambientního jednobarevného osvětlení (QQ1) tento paket obsahuje:

– konturní osvětlení dveří vpředu a vzadu

– konturní osvětlení středové konzole vpředu

– konturní osvětlení loga quattro na přístrojové desce na straně spolujezdce

Asistenční paket 1 / PCH                                                                                                                                                 17 400,–

– Paket zahrnuje asistenční systémy pro dopravu ve městě a pro jízdu na komunikacích s více jízdními pruhy. Obsahuje následující asistenční systémy:

– Asistent hlídání mrtvého úhlu

– V rámci systémových limitů pomáhá řidiči monitorovat mrtvý úhel a provoz za vozidlem. V zadní části vozidla jsou instalovány 2 dodatečné senzory monitorující vozidla, která se přibližují ze zadu z boku nebo jedou vedle vozidla, a měří vzdálenost mezi vozidly a rozdíl v rychlosti. V případě, že je situace vyhodnocena jako kritická, je řidič upozorněn pomocí LED světla na příslušném vnějším zpětném zrcátku. Pokud řidič v kritické situaci použije směrové světlo, tak LED světlo několikrát varovně zabliká. V kombinaci s upozorněním na opuštění jízdního pruhu dojde v kritické situaci k drobné korekci řízení. V rámci systémových limitů může asistent řidiče také upozornit na nebezpečné předměty při otáčení.

– Asistent varování při vystupování z vozu

– Asistent varuje pasažéry vozidla při vystupování z vozu, pokud vozidlo stojí a hrozí kolize s přijíždějícím dopravním prostředkem ze zadu. V rámci systémových limitů využívá asistent radarové senzory v zadní a bočních částech vozu. Při detekci blížícího se objektu, se kterým hrozí střet, a současném zatáhnutí za otevírací páčku dveří se nejprve rozsvítí varovné světlo v liště dveří a na příslušném zpětném zrcátku, současně dojde ke krátké prodlevě před otevřením dveří.

– Asistent výjezdu z parkovacího místa

– V rámci systémových limitů využívá zadní a boční radarové senzory, aby zabránil hrozící kolizi s projíždějícím objektem při výjezdu z parkovacícho místa. Systém je funkční při couvání do rychlosti 10 km/h. V případě hrozící srážky systém varuje řidiče vizuálně, akusticky a případně výstražným přibrzděním, pokud je situace obzvláště kritická.

– Audi pre sense rear

– Využívá informace ze zadních radarových senzorů a v rámci systémových limitů detekuje riziko hrozícího střetu s vozidlem přijíždějícím ze zadu. V případě hrozící srážky jsou aktivována bezpečnostní opatření za účelem ochrany pasažérů vozidla jako napnutí bezpečnostní pásů vpředu, upravení nastavení sedadel vpředu, zavření oken a panoramatické střechy (pokud je objednána) a jsou aktivována výstražná světla, aby varovala ostatní účastníky provozu. Zároveň zvyšuje komfort při používání bezpečnostního pásu.

Asistenční paket Tour / PCC                                                                                                                                          37 400,–

– Asistenční paket Tour obsahuje následující asistenční systémy, které zvyšují komfort a bezpečnost především při dlouhých cestách mimo město:

– Adaptivní tempomat

– V rámci systémových limitů podporuje adaptivní tempomat řidiče regulováním nastavené rychlosti a vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla. Pokud systém detekuje vozidlo, může v závislosti na situaci a v rámci systémových limitů brzdit, nebo akcelerovat. Systém také obsahuje funkci “Stop & Go”, díky které může systém vozidlo v dopravní koloně automaticky zastavit, nebo znovu uvést do pohybu v závislosti na délce časového úseku, ve kterém bylo vozidlo v klidu. Systém je funkční v rozmezí od 0 do 250 km/h. Pro svou funkci systém využívá radarový senzor, který je namontován v přední části vozu, přední kameru a ultrazvukové senzory pro kontinuální monitorování okolních vozidel.

– Omezovač rychlosti

– V rámci systémových limitů pomáha udržovat rychlost vozidla do předem manuálně nastavené maximální rychlosti. Tento limit může být dočasně překonán důrazným sešlápnutím plynového pedálu (kick-down). Systém je funkční od cca 30 km/h.

– Asistent efektivity

– V rámci systémových limitů pomáhá řidiči zvolit takový styl jízdy, který podporuje úsporu paliva. Systém využívá navigační data pro informace o poloměru zatáček, vjezdech do měst a rychlostních limitech. Systém je také podporován asistentem rozpoznávání dopravních značek. Asistent efektivity také řídí tah motoru a fáze plachtění, čímž podporuje snížení spotřeby paliva. Informace o efektivní jízdě jsou poskytovány prostřednictvím Audi virtual cockpitu nebo vibracemi do plynového pedálu.

– Aktivní jízdní asistent

– Kombinuje funkce adaptivního tempomatu a aktivního upozornění na opuštění jízdního pruhu. Systém pomáhá řidiči akcelerovat, brzdit, udržovat rychlost a odstup a zůstat v jízdním pruhu. Tím zvyšuje jízdní komfort hlavně na dlouhých cestách. V rámci systémových limitů detekuje systém jízdní pruhy, silniční stavby a vozidla v přilehlých jízdních pruzích. Na základě těchto informací vytváří systém virtuální cestu, ve které pak vede vozidlo. Systém udržuje vozidlo uvnitř jízdního pruhu pomocí drobných korekcí řízení. Zároveň udržuje konstatní nastavenou rychlost a kontroluje odstup od vpředu jedoucích vozidel. Systém je funkční v rozmezí od cca 0 do 250 km/h. Pro své funkce využívá radarový senzor v přední části vozu, přední kameru a ultrazvukové senzory pro permanentní monitorování okolí vozidla.

– Asistent nouzového zastavení

– V rámci systémových limitů vůz rozpozná neaktivitu řidiče, v takových případech ho vizuálně, akusticky a hapticky varuje. Pokud nedojde k žádné reakci, ujme se vůz řízení a automaticky vozidlo ve vlastním pruhu zastaví a zároveň se aktivují preventivní ochranná opatření.

– Asistent vyhýbání

– V rámci systémových limitů pomáhá řidiči s vyhýbacím manévrem. K tomu využívá data z radarového senzoru a přední kamery. Při detekování překážky v jízdním směru je řidič na hrozící střet upozorněn výstražným signálem, pokud řidič začne provádět vyhýbací manévr, tak jej asistenční systém podpoří okamžitým automatickým brzděním a mírnou korekcí řízení. Systém je funkční v rychlostech od cca 30 do 150 km/h a vyžaduje, aby řidič aktivně řídil během celého manévru.

– Asistent odbočení

– V rámci systémových limitů asistent odbočení při rozjíždění nebo nízkých rychlostech do cca 10 km/h předchází hrozící srážce s přijíždějícím vozidlem při odbočování vlevo. Jakmile řidič použije směrové světlo, asistent odbočení monitoruje opačný pruh. K tomu systém využívá data z radarového senzoru a přední kamery. Systém předchází srážce pomocí aktivního brzdného zásahu, díky kterému zůstane vůz ve svém pruhu. Řidič je o brzdném zásahu informován v Audi virtual cockpitu.

Audi phone box / 9ZE GB1                                                                                                                                              14 500,–

– univerzální přihrádka (170 x 87 mm) zabudovaná ve středové konzoli pro následující funkce:

– indukční dobíjení mobilního telefonu o výkonu 5 W (Qi-standard)

– napojení mobilního telefonu na vnější anténu vozu

– zlepšený příjem signálu a nižší SAR záření ve voze

– příjem LTE

– možnost napojení dvou mobilních telefonů prostřednictvím Bluetooth

– upozornění na zapomenutý telefon v přihrádce a aktuální stav nabití v MMI

Audi virtual cockpit plus / 9S9                                                                                                                                         4 400,–

– 12, 3″ full-HD digitální přístrojový štít pro flexibilní zobrazení informací podle požadavků řidiče (rychlost /otáčky motoru, mapy, informace o rádiu /médiích a další) včetně asistenta pozornosti. Audi virtual cockpit je ovládán pomocí tlačítek na volantu. Pomocí tlačítka VIEW na volantu je možné zvolit 2 velikosti zobrazení ukazatelů. Displej s malými ukazateli umožňuje větší prostor pro zobrazení palubního počítače a obsahu MMI, například map. Audi virtual cockpit umožňuje zobrazení 3D map a pokud je aktivováno navádění k cíli, zobrazuje navigační informace v blízkosti rychloměru. Vzhled Audi virtual cockpitu lze upravit prostřednictvím systému MMI.

– Audi virtual cockpit plus navíc obsahuje:

– 3 individuální možnosti nastavení: „Dynamik”, „Sport” a „Klassik”

Bose Premium Sound System s 3D / PMA                                                                                                                 33 400,–

ozvučením

– 19 reproduktorů včetně 3D ozvučení, centrálního reproduktoru a subwooferu

– 15kanálový zesilovač o výkonu 558W

– Prostorový zvuk pro přední sedadla vytvořený pomocí reproduktorů v A sloupcích, mid-range reproduktory a technologií Bose Advanced Staging Technology. 3D zvuk lze reprodukovat ze všech zdrojů. Ve vozidle je tak vytvořen prakticky bezkonkureční autentický 3D zvukový zážitek, který působí dojmem, že sedíte v přední řadě koncertního sálu.

Dekorace z šedého dubového dřeva / 7TM                                                                                                                17 400,–

– na přístrojové desce, dveřních výplních a středové konzoli

Dynamické řízení všech kol / 0N5                                                                                                                                 33 400,–

Zvyšuje jízdní dynamiku a komfort prostřednictvím řízení zadní nápravy. V nízkých rychlostech je zvýšena pohyblivost a ovladatelnost vozidla pomocí protichůdného natáčení přední a zadní nápravy, je tak snížen průměr otáčení. Ve vysokých rychlostech dochází k souhlasnému natáčení přední a zadní nápravy, čímž je zlepšena citlivost řízení, jízdní dynamika a stabilita vozidla. Řízení všech kol umožňuje snadnější manévrování, sportovnější chování při jízdě a sebevědomé a komfortní řízení.

El. nast. přední sedadla s pamětí pro / $PV PV3                                                                                                                 0,–

sedadlo řidiče

– podélné a výškové nastavení sedadla, nastavení sklonu sedáku a opěradla

– elektricky nastavitelná bederní opěrka ve čtyřech směrech

– paměťová funkce nastavení sedadla řidiče a vnějších zpětných zrcátek (2 paměťové sloty)

– manuální nastavení hlavových opěrek a výšky podavače bezpečnostního pásu

– pouze v kombinaci s vnějšími zpětnými zrcátky s paměťovou funkci (6XF/6XL)

Komfortní středová loketní opěrka vpředu / 6E6                                                                                                        5 600,–

– s odklopným úložným prostorem

– výškově a podélně nastavitelná

Multifunkční sportovní vyhřívaný volant / 1XP                                                                                                            6 400,–

– 3ramenný

– kožený

– s pádly řazení

– 12 multifunkční tlačítek

Nezávislé topení s dálkovým ovládáním / PK6                                                                                                          47 900,–

– Nezávislé topení zahřívá interiér a odmrazuje okna bez nutnosti zapnutí motoru. Nezávislá ventilace vhání čerstvý vzduch do interiéru vozidla, a tím ho i ochlazuje. Obě funkce mohou být aktivovány použitím časovače v MMI systému nebo dálkového ovládání. Inteligentní kontrolní funkce s časovačem a možností naprogramování doby odjezdu vypočítává energeticky a časově nejefektivnější dobu zahřátí interiéru.

– Nezávislé topení obsahuje dvě možnosti nastavení:

– “odmrazování” (pouze odmrazení oken)

– “zahřátí” (zahřátí interiéru)

S line sportovní paket / WQS                                                                                                                                         53 700,–

Paket obsahuje následující prvky výbavy:

– Sedadla sportovní v kombinaci Alcantara Frequenz / kůže (N7K)

– Multifunkční kožený volant plus, 3ramenný, perforovaný vlevo a vpravo, logo “S” (1XW)

– Hlavici řadící páky v černé kůži

– Dekoraci z matného kartáčovaného hliníku ($TG)

– Nástupní osvětlené hliníkové prahové lišty vpředu a vzadu, logo “S” vpředu (VT5)

– Čalounění stropu z černé tkaniny (6NQ)

– Kryt hrany zavazadlového prostoru z ušlechtilé oceli (2P2)

– Pedály a opěrku pro nohu z ušlechtilé oceli (VF1)

– Koberečky vpředu a vzadu s kontrastním prošitím

Sedadla sportovní v kombinaci Alcantara / N7K                                                                                                                 0,–

Frequenz/kůže

– pouze v kombinaci s S line sportovním paketem (WQS)

– vyražené logo S na opěradlech předních sedadel

– výrazné boční strany sedadla pro lepší boční podporu v zatáčkách

– elektricky nastavitelná výška sedadla, podélná poloha sedadla, sklon sedadla a opěradla

– elektricky nastavitelná bederní opěrka ve čtyřech směrech

– manuálně nastavitelné hlavové opěrky a výška podavače bezpečnostního pásu

– středová část předních sedadel, sedadel ve 2. řadě a obou sedadel ve 3. řadě (pokud je objednána) v Alcantaře Frequenz s kontrastním prošitím

– boční části sedadel a středová část hlavových opěrek předních sedadel v černé kůži s kontrastním prošitím

– hlavové opěrky v 2. řadě sedadel v kožence

– boční části sedadel a hlavové opěrky sedadel ve 3. řadě (pokud je objednána) v černé kožence s kontrastím prošitím

Servomechanické dovírání předních a / GZ2                                                                                                             18 600,–

zadních dveří

– komfortní a bezpečné dovírání dveří

– pomocí servomotoru dovře neúplně zavřené dveře

Světlomety HD Matrix LED s Audi / $PX PXB                                                                                                            21 500,–

laserovým světlem

– Audi HD Matrix LED technologie rozděluje dálková světla do 24 segmentů. Ostatní vozidla jsou detekována pomocí kamery a podle jejich úhlu, pozice a směru jízdy je oblast detekovaného vozidla skryta, zatímco v ostatních segmentech zůstává paprsek světla aktivní.

– Audi laserové světlo doplňuje dálková světla a téměř dvojnásobě zvyšuje jejich dosvit od cca 70 km/h mimo zastavěné oblasti (v rámci systémových limitů).

– Světlomety HD Matrix LED obsahují následující funkce:

– opticky vylepšená světla pro denní svícení

– potkávací světla

– dálková světla

– polohová světla

– světla do každého počasí, která snižují oslnění při špatné viditelnosti

– světla pro jízdu na dálnici

– dynamické nastavení sklonu světlometů

– dynamická LED směrová světla vpředu a vzadu

– funkce coming home / leaving home

– dynamická LED světla do zatáček (ve spojení s MMI navigací plus jsou dynamická světla do zatáček podporována navigačními daty a reagují krátce před zatáčkou)

– Ve spojení s na přání dodávaným Asistentem nočního vidění (9R1) jednotlivé LED diody několikrát bliknou při detekování chodce a odliší ho tak od okolního prostředí.

– Brzdová světla v technologii LED umožňují dřívější aktivaci, a tím umožňují dřívější reakci vzadu jedoucích vozidel.

– Světlomety s technologií LED osvětlují vozovku barvou podobnou dennímu světlu. Vyznačují se nízkou spotřebou energie, dlouhou životností.

Tažné zařízení / 1D3                                                                                                                                                          28 700,–

– elektricky ovládaná kulová hlavice, ovládání tlačítkem v zavazadlovém prostoru

– stabilizace přívěsu pomocí systému ESC

– integrovaná elektrická zásuvka s otočným systémem

Variabilní hlavové opěrky vpředu / 5ZC                                                                                                                        4 400,–

– manuální nastavení hlavových opěrek v podélném a příčném směru

– nelze pro S sportovní sedadla

Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná / 6XL                                                                                                           5 800,–

– vyhřívaná, el. nastavitelná

– naklopení zrcátka spolujezdce při zpátečce

– automaticky zaclonitelná

– s pamětí

Zatmavená skla (Privacy) / QL5                                                                                                                                     13 100,–

– zatmavená postranní skla od B sloupku dál

– zatmavené zadní sklo

Parametry

Skladem:

Motor: 3.0 TDI

VIN:

Převodovka: Automatická

Prvni majitel: Ano

ID: DWA.

Palivo: Nafta

Servisní knížka: Ano

Barva: šedá metalíza

Líbí se Vám tento vůz?

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy a poradíme Vám s případnými nejasnostmi.

Líbí se Vám tento vůz? Napište nám.

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy a poradíme Vám s případnými nejasnostmi.

Navštivte naší prodejnu