Czech Drive 2018

Vytvořeno: 18. 04. 2018Kategorie: Obecné novinky

V sobotu 14. dubna se ve Zlíně uskutečnil již 2. ročník největší automobilové a motoristické výstavy ve Zlínském kraji. Heslo akce zní “Autosalon pod širým nebem” a SAMOHÝL MOTOR samozřejmě nesměl u této akce chybět. Celá polovina Náměstí Míru byla vyhrazena právě pro nás.

 

V loňském ročníku bylo k vidění téměř 135 motoristických exponátů, letos jich mohli návštěvníci Czech Drive shlédnout téměř 186. Připraveno bylo celkem 141 automobilů včetně soutěžního speciálu, vozu Škoda Fabia R5, pětinásobného vítěze barumky Jana Kopeckého. Dále diváci shlédli 31 motocyklů, 11 kamionů, jeden autobus, trolejbus a letos v premiéře i větroň. Bohatý program nebyl jen ve zlínském parku, ale i na Náměstí Míru, kde předvedli své dovednosti záchranné složky při ukázkách vyprošťování zraněných z vozů, rychlého zásahu zdravotníků, dále zde proběhly ukázky hasičských vozů a také policejní flotily.

U stánku SAMOHÝL MOTOR pak na Vás čekal program v podobě testovacích jízd vozů Škoda a Volkswagen, zúčastnit se tipovací soutěže o vůz s plnou nádrží na víkend, rozdávali jsme balonky, náš personál úsměvy a jako památku jste měli možnost odnést si foto z našeho fotokoutku. Vrcholem programu u nás byla autogramiáda hokejistů Aukro Berani Zlín. Velký zájem byl také o vystavený závodní speciál týmu SAMOHÝL MOTORSPORT a Martin Samohýl, jako autocrossový závodník byl dokonce vyzván, jako figurant, při ukázce vyprošťování při závodní nehodě.

Jsme velmi potěšeni, že jsme také měli možnost předat vůz Škoda Superb panu Regnerovi a to za účasti i zástupkyně ŠKODA AUTO.

 

Celou fotogalerii můžete shlédnout na našem facebookovém profilu:

 

 

Již teď se těšíme na další ročník a na viděnou s Vámi při dalších událostech.

 

Váš tým SAMOHÝL MOTOR.