AUDI TT

Legendární vzhled.

Skladové vozy

Nastupte a přesvědčte se sami: dvě desítky let po svém debutu Audi TT Coupé stále umí vzbudit nadšení vášnivých řidičů svým charismatickým designovým jazykem, úžasným jízdním zážitkem a bohatou standardní výbavou.

Audi TT Coupé je již ve standardu vybaveno systémem dynamické změny jízdního režimu Audi drive select, který dodá Vaší jízdě nový fascinující rozměr. K vynikajícímu jízdnímu charakteru podvozku Audi TT Coupé přispívají progresivní posilovač řízení, čtyřprvkové zavěšení zadních kol a systém elektronického řízení stability. Při rychlém průjezdu zatáčkou je aktivní systém selektivního řízení točivého momentu, který přispívá k lepší ovladatelnosti vozu tím, že dle konkrétní situace přenese potřebnou brzdnou sílu na vnitřní kola. O sportovní výkon se stará také sedmistupňová převodovka S tronic.

Suverénně sportovní jízda

Interiér
Exteriér

Vše je orientováno na řidiče

Ovládání funkcí vozu je velmi intuitivní: Audi TT Coupé nabízí širokou škálu inteligentních technologií, přičemž je na přání k dispozici s naší nejvyšší verzí Infotainment systému MMI navigace plus s ovládacím rozhraním MMI®touch. Ovládací panel rozhraní MMI středové konzole se omezuje na pouhých šest tlačítek. MMI navigace plus zahrnuje také dotykový panel integrovaný v horní části otočného tlačítka, prostřednictvím něhož lze zadávat znaky ručním psaním. Součástí standardní výbavy je plně digitální přístroj Audi virtual cockpit, který se může pochlubit 12,3″ barevným displejem s vysokým rozlišením, kde se zobrazují všechny podstatné informace, aby měl řidič ještě větší přehled. V základní verzi vozu najdete i multifunkční volant, prostřednictvím něhož lze kompletně ovládat Infotainment systém a funkce hlasového ovládání.

Asistenční systémy představují pro řidiče pomoc, díky níž se může lépe soustředit na dění na silnici. Audi TT Coupé nabízí širokou škálu asistenčních systémů od asistenta pro změnu jízdního pruhu Audi side assist přes asistenta pro udržení vozidla v jízdním pruhu Audi active lane assist a systém pro rozpoznání dopravních značek až po parkovacího asistenta se zobrazením okolní situace a se zadní kamerou.

Jistota na prvním místě

Vidět a být viděn: na přání jsou světlomety Audi TT Coupé dostupné ve variantě LED nebo Audi Matrix LED. U světlometů Audi Matrix LED je světelný paprsek vytvářen spoustou jednotlivých malých diod, které se v závislosti na aktuální situaci zapínají a vypínají. To znamená, že může systém světlometů reagovat na jiná vozidla vykrytím světelného paprsku, aby nedocházelo k oslňování ostatních řidičů, přičemž bude zbytek silnice stále jasně osvětlen.

Při délce 4,19 metru a rozvoru náprav 2,51 metru, nabízí tento kompaktní 2+2místný vůz pod dlouhým víkem kufru zavazadlový prostor o objemu 305 litrů. Již v základní verzi podtrhují široký postoj velké otvory sání vzduchu. V zadní části je šířka vozu umocněna horizontálními liniemi. Mimo to je Audi TT Coupé již ve standardu vybaveno sportovními sedadly s integrovanými opěrkami hlavy a na přání je k dispozici s až 20″ koly z nabídky Audi Sport.

Audi TTS Coupé: Atlet plný síly

Hbité proplétání se městskou džunglí, vychutnávání si výhod sportovního modelu Audi na dálnici, precizní kopírování silnice při cestování na dlouhé vzdálenosti a hlavně jízda, která Vás bude bavit:to vše Vám Audi TTS Coupé nabídne. Z 0 na 100 km/h zrychlí za pouhých 4,5 sekund, což je o čtyři desetiny sekundy méně než u předchozího modelu. Jeho maximální točivý moment se oproti původním 380 Nm vyšplhá na 400 Nm. Kombinace nízko položeného těžiště, nízké celkové hmotnosti, standardně dodávaného pohonu všech kol quattro a čtyřválcového turbomotoru se silou 306 koní (225 kW) je zárukou působivých jízdních vlastností. Spotřeba v kombinovaném provozu je 7,1 l/100 km; emise CO2 při kombinovaném provozu jsou 161 g/km).

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno