AUDI SQ8

Sportovní vůz, kupé a SUV v jednom

Skladové vozy

Progresivní design, výkonné motorizace, permanentní pohon všech kol quattro a dostatek komfortu pro všechny cestující: Audi SQ8 představuje kombinaci dynamického luxusního kupé, emocemi nabitého sportovního vozu a prostorného SUV. Jeho dlouhý výčet siných stránek doplňuje rozsáhlá nabídka standardních funkcí infotainment systému.

Audi SQ8 nabízí průkopnický koncept ovládání, bohatou nabídku standardních funkcí infotainment systému a na přání dostupné služby Audi connect1. Na standardně dodávaném 12,3″ displeji přístrojové desky Audi virtual cockpit najdete všechny důležité informace, jako jsou otáčkoměr, rychloměr, hodiny, palivoměr a informaci o aktuální dojezdové vzdálenosti. Vaší vstupní branou do digitálního světa se stane infotainment systém MMI Navigation plus s dotykovým ovládacím rozhraním MMI touch se dvěma displeji v oblasti středové konzoly.

Interiér
Exteriér

Prostor, elegance a sportovní charakter

Kromě velkorysého prostoru, který si budou užívat všichni členové posádky, nabízí Audi SQ8 také důmyslně řešený design interiéru, který je obohacen o sportovní prvky. Již při nastupování Vás zaujmou podsvícené prahy dveří, které jsou u předních i zadních dveří dekorovány hliníkovým vsazením, a pak bude následovat komfortní posezení ve standardně dodávaných sportovních sedadlech zdobených reliéfním logem “S” a kontrastním prošitím. Součástí standardní výbavy jsou pedály a opěrka nohy z ušlechtilé oceli a kůží potažený 3ramenný multifunkční volant Plus. Standardně je dodáván také paket osvětlení interiéru podtrhující výjimečnou atmosféru vozu. Vzhledem ke svým velkým rozměrům nabízí Audi SQ8 také velkorysou kapacitu zavazadlového prostoru.

Sportovní vzhled

O sportovním charakteru Audi SQ8 svědčí celá řada specifických designových prvků v provedení “S”. Silně působící příď je definována standardně dodávaným nárazníkem v provedení “S”, který je kompletně lakovaný v barvě vozu. Jednodílná osmihranná maska chladiče v provedení Singleframe zaujme svými dvojitými vertikálními žebry, zatímco boční přívody sání vzduchu přilákají pozornost originálním vzhledem v matně černém titanovém provedení. Při pohledu zboku pak jasně vyniká dynamická silueta připomínající kupé. Sportovní povahu Audi SQ8 podtrhují také vnější prahové lišty v provedení “S” a standardně dodávaná 21″ kola. Zádi dominuje designový jazyk podtrhující horizontální linie, mezi jehož výrazné prvky patří světelný pás propojující koncová světla, difuzor ve specifickém provedení “S” a čtyři zapuštěné koncovky výfuku.

Při jízdě v Audi SQ8 se můžete nechat podporovat různými asistenčními systémy řidiče. Kromě jednotlivých funkcí jsou na přání k dispozici předem konfigurované balíčky. V nichž například najdete Adaptivní asistent řízení, který Vám podá pomocnou ruku při akceleraci, brzdění a udržování požadované rychlosti a vzdálenosti od vozidla vpředu. Dále je zde Upozornění na nebezpečí při vystupování, které Vás varuje před vozidly blížícími se k Vám zezadu.

Audi SQ8 je standardně vybaveno LED světlomety, které nabízí osvětlení jako za denního světla, čímž přispívají k vyšší bezpečnosti. Progresivní vzhled světlometů přesně zapadá do sportovního designu Audi SQ8, zatímco inovativní technologie precizně osvětluje silnici před vozem, aniž by docházelo k oslňování ostatních účastníků silničního provozu.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno