AUDI SQ7

Se silným charakterem a rozmanitými možnostmi

Skladové vozy

Díky inovativní koncepci ovládání a komplexní nabídce služeb systému Audi connect1 můžete v Audi SQ7 plynule navázat na svůj každodenní život v digitálním světě. Součástí standardní výbavy vozu je nejnovější generace špičkového infotainment systému MMI Navigation plus s dotykovým ovládacím rozhraním MMI touch. Interakce s palubním systémem probíhá prostřednictvím dvou velkých barevných displejů integrovaných ve středové konzole. Aby se Vám s dotykovým rozhraním pracovalo příjemně, budete mít k dispozici také akustickou a haptickou zpětnou vazbu tlačítek. Především na dlouhých cestách oceníte širokou škálu funkcí. Mezi výhody zmíněných funkcí patří například možnost vyhledání zajímavých míst ve Vašem okolí, dopravní informace v reálném čase, díky nimž získáte možnost s předstihem se vyhnout dopravním zácpám, a navigace Google Earth ™, která Vám pomůže dostat se tam, kam potřebujete.

Interiér
Exteriér

Sportovní styl a komfort

Interiér Audi SQ7 Vám udělá radost výdobytky, které byste očekávali u luxusního SUV: standardně dodávaný 12,3″ HD displej přístrojové desky Audi virtual cockpit s velmi ostrým rozlišením Vás bude ve Vašem zorném poli zásobovat relevantními informacemi o vozidle, jako jsou otáčky motoru a rychlost. Sportovní charakter interiéru Audi SQ7 podtrhnou na přání dostupná S sportovní sedadla společně se sportovním zploštělým volantem potaženým kůží. Abyste se ve voze cítili opravdu skvěle, na přání jsou k dispozici také paket ambientního ovzduší pro zlepšení kvality vzduchu v kabině a ambientní a konturní osvětlení interiéru.

Výrazná tvář

Sportovní charakter Audi SQ7 se projevuje především při pohledu zpředu. Nejvýraznějším prvkem přídi je jednodílná maska chladiče Singleframe v osmihranném provedení se svislými dvojitými žebry. Nárazník ve specifickém provedení “S” zaujme dekorativními prvky v matně stříbrném provedení. Nepřehlédnutelné jsou také čelní světlomety, pro které je na přání dostupný paket zahrnující HD Matrix LED světlomety s laserovými světly Audi, dynamickým osvětlením okolního prostoru a s dynamickými směrovými světly.

Ve srovnání se základním modelem Vás na první pohled upoutá celá řada specifických designových prvků v provedení “S”. U zádi zapůsobí především chromovaná lišta protínající koncová světla zadních dveří a nárazník ve specifickém “S” provedení, ve kterém jsou zasazeny čtyři koncovky výfuku. Pro tento model jsou dostupná kola do velikosti až 22″.

Dynamický jízdní charakter

Audi SQ7 na Vás udělá dojem nejen svým atraktivním a důmyslně řešeným interiérem, ale samozřejmě také svým vnějším vzhledem. Ve srovnání se základním modelem Vás na první pohled upoutá celá řada specifických designových prvků v provedení “S”. U zádi zapůsobí především chromovaná lišta protínající koncová světla zadních dveří a nárazník ve specifickém “S” provedení, ve kterém jsou zasazeny čtyři koncovky výfuku. Pro tento model jsou dostupná kola do velikosti až 22″. Jestliže toužíte po ještě větší sportovnosti, můžete kola vybavit na přání dostupnými červenými brzdovými třmeny.

 

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno