AUDI SQ5

Sportovní, všestranné a silné.

Skladové vozy

Rychlé na dálnici, ideální pro každodenní dojíždění po městě a hbité v terénu. Audi SQ5 TDI Vám bude dělat radost kdekoliv s ním budete jezdit. Vyspělá koncepce pohonného ústrojí Vám zaručí sportovní výkon, silný točivý moment a vyšší efektivitu.

Výkon 255 kW (347 koní) zajišťuje technologicky vyspělý naftový motor 3.0 V6 TDI. Jeho největší inovace se vztahuje na turbodmychadlo: v nižším spektru otáček motoru podporuje výkon elektricky poháněné dmychadlo napájené energií ze 48V hlavního palubního elektrického systému. Výhody tohoto řešení pocítíte především při rozjezdu a předjíždění, kdy budete mít k dispozici plný točivý moment (maximálních 700 Nm) již těsně nad volnoběžnými otáčkami. K vyšší účinnosti celého pohonu přispívá mild hybridní systém. Princip spočívá v tom, že se při jízdě setrvačnou rychlostí v rychlostním rozmezí 55 až 160 km/h, ukládá vznikající energie v dobíjecím akumulátoru, kde ji lze následně využít například pro znatelně rychlejší nastartování motoru. Výsledkem výše uvedených inovací je vyšší jízdní standard. Zrychlení Audi SQ5 TDI z 0 na 100 km/h proběhne během 5,1 sekund. Přenos výkonu až do maximální rychlosti 250 km/h zajišťuje permanentní pohon všech kol quattro a rychlá komfortní osmistupňová převodovka tiptronic.

Interiér
Exteriér

Elegantní, sportovní, příjemný

Interiér Audi SQ5 TDI je ozvláštněn tmavými dekorativními prvky. Elegantní atmosféru umocňuje dekorativní obložení ve vysoce kvalitním provedení, které lze na přání vyrobit také z ušlechtilého dřeva. Řidiče a spolujezdce vpředu budou rozmazlovat standardně dodávaná sportovní sedadla, u nichž lze elektricky nastavit výšku, podélnou polohu, úhel sklonu sedáku a úhel sklonu opěradla. K Vašemu vyššímu pohodlí při ostřejším průjezdu zatáčkami přispěje boční polstrování sedadel. Na přání je k dispozici panoramatická prosklená střecha, která příjemně prosvětlí celou kabinu, což oceníte především na dlouhých cestách. Kromě interiéru zaplaveného světlem Vám cestování zpříjemní také možnost efektivního vyvětrání, které zlepší klima ve voze.

S našimi na přání dostupnými asistenčními systémy na podporu řidiče si budete užívat komfortní a efektivní jízdu. Například náš Prediktivní asistent efektivity Vás předem upozorní, že je na dálnici malý provoz a je tudíž možné využít hospodárnost jízdy setrvačnou rychlostí. V pomalu plynoucím dopravním provozu může řízení částečně převzít adaptivní tempomat zahrnující Asistenta pro jízdu v dopravní koloně. S udržením vozu v požadovaném jízdním pruhu Vám pomůže systém Audi active lane assist.

Ostré křivky

Audi SQ5 TDI již na první pohled udělá dojem svým nesrovnatelným stylem: dynamický vzhled vozu silně podtrhuje zvlněná ramenní linie vedoucí od kapoty přes střední část boků až k zádi. Pokud jde o příď, tam tradičně zaujme především jednodílná maska chladiče Singleframe. Celkově sportovní charakter je završen střešním spoilerem. Designový jazyk se nicméně odráží i v jednotlivých detailech: například kryty vyhřívaných vnějších zpětných zrcátek s integrovanými LED směrovými světly zaujmou svým hliníkovým provedením. Abyste svému novému Audi SQ5 TDI vtiskli něco ze své osobitosti, vyberte si lak ve svém oblíbeném odstínu.

Dynamický jízdní charakter

Audi SQ5 TDI se může při své výkonnosti SUV a agilitě sportovního vozu pochlubit celou řadou různých talentů. Jeho standardní sportovní podvozek s regulací tlumení je o 30 mm nižší než standardní podvozek klasického Audi Q5. Mezi standardní výhody tohoto modelu patří možnost dynamické úpravy jízdní charakteristiky prostřednictvím různým jízdních režimů systému Audi drive select. Pokud přidáte na přání dostupné Dynamické řízení, budete si užívat ještě vyšší jízdní komfort například při zatáčení nebo při změně jízdního pruhu. A přímo nadšení budete při parkování, kdy Vám bude při manévrování stačit lehce otáčet volantem. Audi SQ5 TDI je standardně dodáváno s 20″ koly z lehké slitiny, přičemž jsou na přání dostupná také 21″ kola.

Bez ohledu na to, zda se chcete vydat na rodinnou dovolenou nebo potřebujete domů dopravit nákup na celý týden, se Vám Audi SQ5 TDI se svou variabilitou dokonale přizpůsobí. Kapacitu zavazadlového prostoru 510 litrů lze po sklopení opěradel sedadel navýšit na využitelný úložný prostor o objemu 1 510 litrů.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno