AUDI Q8

Nová tvář rodiny „Q“

Skladové vozy

Výrazný design, průkopnické technologie a precizní zpracování splňující ty nejvyšší nároky – v Audi Q8 se prolínají všechna pozitiva, která značka Audi představuje. Svým sportovním vzhledem odkazuje na model Ur-quattro, zatímco prostřednictvím masky chladiče Singleframe v osmiúhelníkovém provedení současně naznačuje, že se soustředí na budoucnost. V interiéru čtyřdvéřového SUV se budete cítit příjemně jako v obývacím pokoji: je prostorný, luxusní a nabízí maximální konektivitu. Důkazem, že tento vůz neomylně patří do digitálního věku, jsou nejen inteligentní operační systém a špičková navigační technologie, ale i ovládací rozhraní MMI touch nebo hlasové ovládání. O agilní a suverénní jízdu se postarají podvozek a pohon, díky nimž se s Audi Q8 můžete vydat i mimo vyasfaltované silnice.

Audi Q8 Vám bude na silnici dělat radost svou silou, dynamikou a efektivitou: jeho čistě mechanický mezinápravový diferenciál přenáší za běžných okolností hnací sílu na přední a zadní nápravu v poměru 40:60. Zásadní výhodou je také technologie částečně hybridního pohonu, tzv. mild hybrid (MHEV), která přináší vyšší efektivitu.

Interiér
Exteriér

Náladové osvětlení interiéru

Po setmění Vám atmosféru v interiéru zpříjemní na přání dostupný paket ambientního a konturního osvětlení s možností výběru několika barevných odstínů, který zvýrazňuje i trojrozměrný, laserem vyrytý znak quattro nad schránkou v palubní desce, který je důkazem smyslu automobilky Audi pro vytříbené detaily.

Audi Q8 je standardně vybaveno naším vrcholným infotainment systémem značky Audi, kterým je MMI Navigation plus. V systému je integrován modul pro přenos dat Audi connect. Mezi online služby systému Audi connect patří také schopnost systému předvídat cíle při plánování trasy. Dále je zde hlasové ovládání, které umožňuje rychle a bezpečně ovládat celou řadu rozmanitých funkcí.

Nový vzhled

Audi Q8 se svou impozantní maskou chladiče v osmiúhelníkovém provedení představuje novou tvář rodiny modelů Q. Sebevědomý vzhled vozu podtrhují působivě vzpřímená maska chladiče v kombinaci s dopředu protaženým spoilerem a velkými, výrazně tvarovanými otvory sání vzduchu. Elegantně klesající střešní linie plynule přechází do plochých zkosených D-sloupků, které se opírají o svalnaté ramenní partie klenoucí se nad lemy blatníků vyrýsovanými ve stylu quattro. Pod nimi jsou zasazena velká kola o velikosti až 23″. Při pohledu na záď rozhodně zaujme světelný pás na černém podkladu táhnoucí se přes celou její šíři.

Nezáleží na tom, zda potřebujete zaparkovat ve městě nebo cestujete na vzdálené místo, protože Audi Q8 Vás dokáže podpořit v celé škále rozmanitých situací. Mezi nabízené asistenční systémy patří například adaptivní asistent řízení, asistent pro hospodárnou jízdu, asistent pro průjezd křižovatkou, asistent pro změnu jízdního pruhu, asistent upozorňující na obrubník a prostorový kamerový systém. Za všemi uvedenými funkcemi stojí centrální řídicí jednotka asistenčních systémů řidiče. Ta nepřetržitě sleduje měnící se prostředí, propočítává různé parametry a na základě získaných informací řídí činnost asistenčních systémů. V závislosti na výbavě vozu jsou potřebná data získávána z až pěti radarových senzorů, šesti kamer, dvanácti ultrazvukových senzorů a laserového skeneru.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno