AUDI Q7

Sebevědomý charakter a komfortní jízda

Skladové vozy

Při pohledu na výrazný exteriér Audi Q7 doslova cítíte sebevědomí, které z něho vyzařuje. Po nastoupení do vozu si pak budete vychutnávat maximální komfort, který si jen dovedete přestavit.

Interiér
Exteriér

Luxusní salónek

K Vaší komfortní jízdě v kabině, v níž může pohodlně cestovat až sedm lidí, přispějí klimatizace s možností přizpůsobení na míru, na přání dostupný audiosystém Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku a taktéž na přání dostupný paket vícebarevného osvětlení interiéru a kontur.

Silné rysy od střechy až po kola

Příď Audi Q7 okamžitě zaujme svou osmihrannou jednodílnou maskou chladiče v provedení Singleframe s chromovanými vertikálními žebry. Vůz se může pochlubit také vnějšími prahovými lištami v novém provedení, které podtrhují jeho světlou výšku a jasně poukazují na fakt, že se jedná o SUV, které je schopné poradit s jízdou mimo vyasfaltované silnice. Při čelním pohledu Vás nepochybně zaujme také nový design světlometů, zatímco vzadu udělá dojem chromovaná lišta protínající koncová světla.

S na přání dostupnými HD Matrix LED světlomety s laserovými světly, které výrazně zvyšují dosah světlometů, si budete užívat mimořádný rozhled a současně budete nepřehlédnutelní. Specifický 3D světelný podpis světel pro denní svícení rozdělených do segmentů, dynamická směrová světla a čelní a koncová světla dynamicky svítící při odemykání a zavírání dveří současně slouží jako jasné identifikační prvky.

Asistenční systémy, které Vám kryjí záda

Bez ohledu na to, zda se pohybujete ve městě nebo daleko za jeho hranicemi, se vždy můžete spolehnout na podporu našich asistenčních systémů. Při jízdě na dlouhé vzdálenosti Vás podpoří adaptivní asistent řízení kombinující funkce adaptivního tempomatu a asistenta pro jízdu v jízdním pruhu. Dále je zde nouzový asistent, který při neaktivitě řidiče nejprve upozorní na rizikovou situaci a v případě potřeby začne kontrolovaně brzdit až do úplného zastavení. Při parkování, různém manévrování, odbočování a v dalších situacích Vás podpoří kamery s výhledem do okolí, asistent pro průjezd křižovatkou a celá řada dalších asistentů.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno