AUDI Q5

Prožijte každý okamžik.

Skladové vozy

Při navrhování tohoto modelu nebylo nic ponecháno náhodě. Bez ohledu na to, zda se jedná o komfort, styl nebo dynamiku, Vás Audi Q5 od prvního okamžiku přesvědčí o svých mimořádných kvalitách. Jeho atraktivně výrazný vzhled, působivě silný výkon a průkopnické technologie si Vás jednoduše podmaní. A co teprve všechny ty rozmanité možnosti cestování, které si budete se svým Audi Q5 každý den zas a znovu užívat.

Interiér
Exteriér

Na přání dostupná přístrojová deska Audi virtual cockpit svým moderním provedením jasně vyjadřuje svou technologickou vyspělost a pokrokovost. Na 12,3″ displeji této plně digitální kombinované přístrojové desky najdete všechny informace, které právě potřebujete: od zobrazení aktuální rychlosti přes navigační pokyny až po komunikaci s palubním systémem. Stačí si jen vybrat preferovaný režim zobrazení. Abyste měli vše dokonale pod kontrolou, je pro Vás k dispozici také 8,3″ barevný displej na přání dostupného navigačního systému MMI Plus, který na Vás udělá dojem svým ostrým zobrazením a jednoduchým způsobem ovládání.

Jednou z nejsilnějších stránek Audi Q5 je jeho velkorysý vnitřní prostor, se kterým jdou ruku v ruce praktická řešení, jejichž smyslem je usnadnit Vám nakládání a uložení přepravovaných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze kapacitu zavazadlového prostoru rozšířit až na objem 1 550 litrů. Aby se Vám tento příjemně velký zavazadlový prostor dobře nakládal, lze jeho dveře na přání otevřít nejen na dálku, ale také pouhým mávnutím nohou pod zadním nárazníkem. Díky speciálnímu čidlu tak pro otevření kufru vůbec nepotřebujete ruce. Abyste již nikdy nemuseli pokládat svá zavazadla a jiné předměty na zem.

Karoserie modelu Audi Q5 je v každém detailu ovlivněna charakteristickým designovým jazykem modelové řady “Q”, který je ztělesněním dynamiky a suverenity. Mezi tyto prvky patří například výrazně vyrýsovaná kapota, střešní linie, která se již od samého začátku mírně svažuje, vnější zpětná zrcátka posazená na ramenní linii a úzce působící boční okna.

S na přání dostupnými světlomety Audi Matrix LED udělá Audi Q5 hluboký dojem již na dálku. Nepřehlédnutelné bude také díky LED světlům pro denní svícení a dynamickým směrovým světlům. Mimo to jistě oceníte systém přepínání dálkových světel, který na základě informací z kamery rozpozná vozidla, ke kterým se zezadu přibližujete a která Vás míjí z protisměru, a na základě získaných informací přizpůsobí svícení světlometů aktuální situaci.

Audi Q5 je připraveno prakticky na jakékoliv jízdní podmínky. Díky tomu Vám s přehledem pomůže čelit výzvám, které před Vás bude klást Vaše cesta. Na jeho pohon všech kol quattro s technologií ultra se můžete spolehnout. Toto inteligentní technické řešení určené pro všechny čtyřválcové motory s pohonem quattro propůjčí Vašemu Audi Q5 efektivitu, dynamiku, bezpečnost a nekompromisní trakci.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno