AUDI Q2

Nezařaditelné.

Skladové vozy

Nezařaditelné věci mají nejzajímavější charakter. Je to #SUV, #kompakt, nebo #coupe? Je to všechno z toho a ještě mnohem víc.

Audi Q2 je přímo stvořeno pro město, kde udělá značný dojem nejen svým novým geometrickým designovým jazykem, kterému dominují ostré hrany, ale také svým nezávislým charakterem. Jeho sebevědomí pramení také ze schopných motorů TFSI a TDI, které disponují silou od 116 do 190 koní, a z pohonu všech kol quattro, který je k dispozici standardně nebo volitelně. Jeho výbava Vám splní každé Vaše přání a navíc v rámci ní můžete získat funkce, které byly dříve vyhrazeny jen pro vyšší třídy. A konektivita? V tomto ohledu Vám udělá radost rozhraní Audi smartphone interface a nejnovější generace infotainment a audio systémů.

#untaggable Audi Q2

Interiér
Exteriér

Audi Q2 je již ve standardu vybaveno velkým MMI displejem, který lze ovládat prostřednictvím otočného tlačítka a dalších dvou tlačítek integrovaných ve středovém tunelu. Na přání je k dispozici navigační systém MMI Plus s ovládáním MMI touch a s možností vytvoření vlastního Wi-Fi přístupového bodu. Mimo to je k dispozici rozhraní Audi smartphone interface, které podporuje připojení mobilních telefonů s operačním systémem iOS i Android. Na přání si můžete dopřát také technologický skvost té nejvyšší úrovně: Audi virtual cockpit, což je 12,3″ LCD displej ve formě kombinované přístrojové desky, která bude přímo ve Vašem zorném poli přehledně zobrazovat komplexní jízdní informace.

Dopřejte si mimořádně praktické funkce, které Vám usnadní převážení nákladu – Audi Q2 je na přání k dispozici s elektricky ovladatelnými dveřmi zavazadlového prostoru, který nabízí ve spojení s trojdílným opěradlem zadních sedadel mimořádnou variabilitu. Abyste si mohli navrhnout Audi Q2 dle svých představ, máte k dispozici bohatou nabídku různých druhů čalounění ve výrazných barvách a různá dekorativní obložení interiéru.

Na první pohled upoutá pozornost vysoko umístěná jednodílná maska chladiče Singleframe v provedení stylizovaného osmistěnu. Na vysoké atraktivitě tomuto modelu dodává střešní linie, která se směrem dozadu svažuje ve stylu kupé, aby byla zakončena protaženým C sloupkem.

Audi Q2 bude zpočátku k dispozici s pěti úspornými a zároveň výkonnými motory a také s novým progresivním posilovačem řízení, u něhož se převod řízení mění s úhlem natočení volantu. Na přání je dostupný systém Audi drive select, který umožňuje upravit jízdní charakteristiku Audi Q2, přičemž lze prostřednictvím něj nastavit také volitelné adaptivní tlumiče.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno