AUDI Q5

Mnohem více než jen SUV

Skladové vozy

Nové Audi Q5 Vás nadchne spojením sportovnosti modelů Audi Avant s vysokou mírou praktičnosti, která Vám usnadní každodenní cestování. O odůvodněném sebevědomí jasně vypovídá plastická příď s vysokými bočními otvory přívodů vzduchu, které svírají plochou a širokou osmiúhelníkovou masku chladiče s mřížkou, která opticky vytváří vertikální žebra. Dynamický vzhled vozu je završen lichoběžníkovými koncovkami výfuku, difuzorem lemovaným dekorativní lištou a chromovým pásem protínajícím pod koncovými světly záď po celé její šíři.

Prostřednictvím on-line bodů zájmu si můžete v navigačním systému najít například čerpací stanice nebo parkovací garáže ve Vašem okolí. Kromě navigačních pokynů zde můžete získat také informace o otevírací době, dostupnosti a cenách. On-line dopravní informace plus Vám navíc díky vysoce podrobným informacím o dopravních podmínkách v reálném čase pomohou najít nejrychlejší cestu do cíle. S navigací myAudi si mimo to můžete vyhledat požadovaný cíl a naplánovat trasu přímo ve Vašem chytrém telefonu.

Interiér
Exteriér

Spousta prostoru pro individuální přepravní potřeby

Velkorysý prostorový koncept interiéru nabízí dostatek místa pro pohodlnou jízdu až pěti osob, k jejichž příjemnému cestování přispějí prostorové rezervy v oblasti hlavy a nohou. Vysoká jízdní pozice pak zajišťuje vynikající výhled z vozu. Pocit šířky kabiny podtrhují horizontálně koncipované linie, díky čemuž se posádka cítí ještě komfortněji. Napříč celou šíří palubní desky prochází trojrozměrná dekorativní lišta, která umocňuje celkově stylový vzhled interiéru. K příjemnému cestování přispívají také rozmanité funkce sedadel, jejichž součástí může být i masážní funkce. Po setmění si můžete užívat atraktivní světelné akcenty vytvářené na přání dostupným náladovým osvětlením, které je zahrnuto také v balíčku Design selection pro interiér.

Nová světelná animace

Rozdělení koncových OLED světel na malé, individuálně ovladatelné segmenty s trojrozměrným uspořádáním umožňuje vytvářet nové působivé světelné animace. Při zakoupení vozu je možné vybrat si ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá vůz na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se mimo to mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Další výhodou OLED digitálních koncových světel je funkce upozorňující na přiblížení: pokud vůz stojí a zezadu se k němu na vzdálenost kratší dvou metrů přiblíží jiné vozidlo nebo jiný účastník silničního provozu, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED světel, díky čemuž se zvětší světelná plocha a vůz na sebe ještě více upoutá pozornost.

Nové Audi Q5 Vás bude inspirovat spontánní a dynamickou akcelerací i hbitými reakcemi. Tyto vlastnosti jsou umocněny standardně dodávaným plně variabilním pohonem quattro, v rámci něhož dochází k rozdělování točivého momentu podle potřeby na jednotlivá kola. Systém je opatřen funkcí mechanického zámku, která okamžitým rozdělováním hnacího momentu mezi přední a zadní nápravu přispívá k velmi dobré jízdní dynamice. Výsledkem je vynikající trakce a stabilní jízda ve stopě. Výška podvozku a tlumení vozu jsou regulovány elektronicky řízeným vzduchovým odpružením s plynule se přizpůsobujícím tlumicím systémem. Mimo to je zde systém Audi drive select, který nabízí možnost upravit jízdní charakteristiku vozu výběrem z několika různých režimů.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno