G-tron

Pokaždé, když přidáte plyn, budete blíž lepší budoucnosti.

Skladové vozy

Interiér
Exteriér

Společnost Audi v současné době nabízí tři modely z řady g-tron: Audi A3 Sportback, Audi A4 Avant a Audi A5 Sportback. Jedná se o nejširší nabídku vozů s CNG pohonem v prémiovém segmentu a zároveň ideální základ vozových parků či flotil malých i velkých firem.

Společnost Audi se vedle výroby úsporných motorů intenzivně věnuje i vývoji nových pohonných systémů. Pod názvem Audi g-tron nabízí vozy s motorem, který využívá vedle benzínu také stlačený zemní plyn. Tyto vozy mají až o 40% nižší spotřebu paliva, méně emisí CO2 a zároveň nabízejí i větší dojezd na jeho natankování. Jejich zapuštěné nádrže na CNG jsou díky filozofii odlehčených technologií o 50% lehčí a především bezpečnější než běžné nádrže z oceli. Vozy Audi g-tron přitom zůstavají stejně výkonné a sportovní jako modely poháněné pouze benzínem. Zážitek z jízdy a dlouhý dojezd jsou zaručeny.

Audi A3 Sportback g-tron

Charakter má mnoho podob. Zejména v případě Audi A3 Sportback g-tron. Kromě technologie g-tron dokáže zapůsobit i svým kompaktním, přesto sebevědomým designem a komplexní funkčností. Motor TFSI 1,4 litru o výkonu 81 kW má dojezd až 400 km při provozu na plyn, na benzin pak urazí dalších 900 km.

Audi A4 Avant g-tron

Audi A4 Avant g-tron spojuje esteticý design s funkčními výhodami. Má impozantní zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,5 sekundy. Pomáhá mu k tomu motor TFSI o objemu 2,0 litru s výkonem v režimu zemního plynu a benzínu 125kW. Na zemní plyn dosahuje Audi A4 Avant g-tron dojezdu až 500 km, přičemž dalších 450 km ujede na benzínu.

Audi A5 Sportback g-tron

Audi A5 Sportback přináší alternativní mobilitu do luxusního segmentu. Jeho hospodárný motor TFSI o objemu 2,0 litru s výkonem 125 kW má spotřebu necelé 4,0 kg plynu na 100 km v cyklu NEDC. Při provozu na plyn dosahuje dojezdu až 500km, na benzin pak dalších 450 km.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno