AUDI A7

Čtyři kruhy. Jedinečná linie.

Skladové vozy

Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď se širokou maskou chladiče Singleframe a atraktivní siluetu kupé až po výrazně plastickou záď působí Audi A7 Sportback jako velvyslanec revolučního designového jazyka, který současně neztrácí své klasické geny quattro. Jedná se o evidentní důkaz toho, že není nutné zcela měnit směr, ale stačí jej jen nově definovat.

Nová definice svobody

Interiér
Exteriér

Rozhodli jsme se dopřát Vám více velkorysého prostoru. Cestující v zadní části vozu si budou užívat mnohem vyšší komfort, aniž by bylo nutné obětovat objem zavazadlového prostoru. Celé posádce jistě udělá radost na přání dostupné vyhřívání předních a zadních sedadel, která se mohou pochlubit precizním zpracováním ve špičkové výrobní kvalitě.

Na přání dostupná sada vícebarevného osvětlení interiéru v podobě zvýrazňujících kontur Vám pomůže změnit atmosféru v kabině podle Vaší momentální nálady a dodá interiéru na jedinečnosti a přidané hodnotě. Precizně vedené světelné kontury nejenže zdůrazňují zakřivení palubní desky a design dalších interiérových prvků, ale současně přispívají k pohodlnějšímu nastupování a vystupování po setmění.

Přehledně uspořádané, hladce integrované a designově sladěné: HD dotykové displeje s úhlopříčkou 10,1″ a 8,6″ a s vysokým rozlišením, které jsou součástí ovládacího rozhraní MMI High, integrované v palubní desce nabízí optimální dotykovou odezvu a progresivní koncepci ovládání, kterou si tento výjimečný vůz zaslouží. Horní displej slouží k práci s informačně-zábavním systémem, zatímco spodní displej řidiči umožňuje ovládat klimatizaci a komfortní funkce a zadávat text.

Audi A7 Sportback, které svým vzhledem oslavuje sportovní eleganci, představuje pomyslného vyslance nového designového jazyka a současně i automobilové avantgardy. Ostré linie a silueta kupé, které vyjadřují jeho dynamický charakter, rozhodně zapůsobí na emoce. Progresivní exteriér podtrhují čelní světlomety s typickým designem modelové řady A7. Střecha klenoucí se nad atletickým tělem se od A sloupku, který je posunut citelně dozadu, plynule svažuje dolů až k plasticky vyrýsované zádi, která udělá dojem mimo jiné také LED světelným proužkem protínajícím celou šíři vozu. Audi A7 Sportback jednoduše zapůsobí, i když právě stojí.

Na přání jsou k dispozici světlomety HD Matrix LED v novém působivém provedení, kterým je model A7 jedinečný. V jejich designovém jazyce se zcela očividně odráží téma digitalizace v automobilovém průmyslu: 12 světelných segmentů, které jsou od sebe vzájemně odděleny úzkými mezerami, svým svícením odráží princip jedniček a nul binárního kódu.

Puristicky půvabné, ušlechtile elegantní a jednoduše stylové Audi: 20″ kola z lehké slitiny v provedení s pěti dvojitými paprsky do V působí v kombinaci s metalickým lakem v šedém odstínu Taifun jako ztělesnění nadčasové elegance.

Zažijte budoucnost moderní mobility již dnes: vyzkoušejte si na vlastní kůži cestování s inteligentními asistenčními systémy a automatizovanými jízdními funkcemi nové éry. Udělejte další krok na cestě k autopilotním systémům digitální éry motorismu.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno