AUDI A6

Vždy o generaci napřed.

Skladové vozy

Když se design snoubí s efektivitou a sportovní charakter se stylem. Když jdou inovace ruku v ruce s precizním chováním a každá křivka nese notnou dávku elegance. Když se forma skvěle doplňuje s funkcí a nad vším stojí pokrokový přístup. Takové spojení znamená jediné, třída manažerských vozů se může pochlubit novou vůdčí osobností: Audi A6 Limuzínou. Atletičtější než kdykoliv dříve. A suverénní, jak jsme u ní zvyklí.

Nekompromisní vzhled. A to z každého úhlu pohledu.

Interiér
Exteriér

Na přání je k dispozici paket dekorativního osvětlení se zvýrazněním kontur, které podtrhuje fascinující linie interiéru limuzíny A6 a propůjčuje jí jedinečnou atmosféru, ve které se bude celá posádka cítit nadmíru příjemně. Precizní osvětlení kontur zvýrazňuje křivky přístrojové desky, středové konzoly a dalších výrazných prvků interiéru ve 30 rozmanitých barevných odstínech, jejichž intenzitu lze plynule ztlumit.

Od rozšířené jednodílné masky chladiče Singleframe přes boční přívody vzduchu se sportovním chromovaným dekorem až po úzké světlomety vůz při pohledu zpředu okamžitě jasně vypovídá o svém progresivním charakteru. Ostrá ramenní linie společně s výrazně vyrýsovanými lemy blatníků poukazují na genetickou výbavu quattro. Vnější zpětná zrcátka jsou sportovně usazena v pasové linii dveří. Střešní linie se ve stylu kupé elegantně svažuje k trojrozměrně koncipované zádi vozu, která je přepažena typickou dekorativní lištou v hliníkovém provedení.

Na přání dostupné světlomety HD Matrix LED s dynamickými směrovými světly Vám poslouží hned dvěma způsoby. V roli řidiče Vám zajistí optimální osvětlení vozovky, aniž by oslňovaly protijedoucí vozidla, a současně prostřednictvím charakteristických krajních světelných segmentů opticky rozšíří příď limuzíny Audi A6.

Užívejte si budoucnost tady a teď již nyní a zde: díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer a algoritmů Vaše limuzína rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a v případě nutnosti i pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. Připojte se k nám na naší cestě směrem k autonomnímu řízení, abyste si mohli jeho výhody dopřávat co nejdříve.

Na cestě k inovacím nás vede vize. Přicházíme s digitalizací, kterou oceníte v praxi. Prostřednictvím našeho konceptu ovládání vozu, hojného využívání online funkcí a široké škály asistenčních systémů řidiče směle hledíme do budoucnosti. To vše proto, abychom Vám nabídli vyšší bezpečnost, větší komfort a nový standard ve třídě luxusních automobilů. To je náš závazek a současně i naše vášeň. A přesně o tom je naše Audi A6 Limuzína osmé generace.