AUDI A6 Avant

Odhodlaný výraz a všestranný charakter.

Skladové vozy

Mimořádně komfortní prostor pro cestování a funkce vycházející z nejmodernějších digitálních technologií se snoubí s estetikou pravého atleta: nové Audi A6 Avant se stává v každém ohledu vítěznou volbou. Sportovně-elegantní zvenčí a kultivovaně velkorysý uvnitř nabízí nové Audi A6 Avant to nejlepší z digitálního věku a svými inovativními asistenčními systémy řidiče nastavuje nové standardy pro třídu manažerských vozů. Historie se tedy opakuje.

Nesrovnatelná dynamika a nezaměnitelný Avant charakter

Interiér
Exteriér

Nekompromisní komfort: optimalizovaný prostorový koncept Audi A6 Avant nabízí řidiči i všem členům posádky více prostoru v oblasti nohou, hlavy a ramen, přičemž udělá silný dojem i objemem zavazadlového prostoru. Flexibilitu vnitřního prostoru umocňují samostatně sklopná opěradla zadních sedadel, která jsou dělená v poměru 40:20:40, díky čemuž lze interiér optimálně přizpůsobit Vašim prioritám a potřebám. Nezáleží na tom, zda se vydáváte na rodinnou výpravu za lyžováním nebo se chystáte na delší služební cestu: zavazadlový prostor o objemu od 565 do 1 680 litrů nabízí různé možnosti pro uložení nákladu.

V závislosti na přání zákazníka je interiér Audi A6 Avant k dispozici v naprosto odlišných podobách. Kromě základní varianty jsou k dispozici další čtyři výbavové linie, z nichž každá má svůj vlastní barevný motiv: Sport, Design, Design selection a sportovní paket S line. Barevné provedení jednotlivých úrovní působí progresivně a současně i elegantně. Materiály, mezi které patří i kůže Valcona a dekorativní panely z matného kartáčovaného hliníku, se mohou pochlubit vysokou kvalitou a precizním zpracováním.

Na přání je k dispozici sada dvou displejů rozhraní MMI Touch response s úhlopříčkami 10,1″ a 8,6″, které jsou elegantně zakomponovány do palubní desky a středové konzole. Digitální rozhraní je na přání možné rozšířit o 12,3″ displej přístrojové desky Audi virtual cockpit, který je jinak součástí systému MMI Navigation plus. Díky standardní možnosti individualizace lze vytvořit až sedm uživatelských profilů s nastavením dle priorit konkrétních řidičů. Funkce, které jsou pro řidiče zásadní, lze v rámci nabídky MMI stejně jako u chytrého telefonu uspořádat přetažením na požadované místo. Jedná se o systém, který nabízí flexibilní, pohodlná a především jednoduchá řešení.

Plošší, širší a nižší: ve výrazné tváři Audi A6 Avant se na první pohled jasně odráží síla a odhodlání. Zvýrazněné lemy podběhů kol, svažující se střešní linie a šikmo skloněný D-sloupek podtrhují dynamické proporce vozu a přispívají k vytvoření siluety, která nemá obdoby. Aerodynamické vlastnosti vozu vylepšuje sportovní střešní spoiler, pod kterým Vás na zádi upoutá již charakteristická chromovaná dekorativní lišta, která vizuálně spojuje koncová světla. Celkově na Vás zadní část vozu zapůsobí nejen svým sportovním vzhledem, ale i svou nekompromisní prostorností.

Užívejte si budoucnost již nyní a zde: díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer, radarů a ultrazvukových a laserových technologií Vaše Audi A6 Avant rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. Připojte se k nám na naší cestě směrem k autonomnímu řízení, abyste si mohli jeho výhody dopřávat co nejdříve.

Na českém trhu bude Audi A6 Avant v počáteční fázi představeno se dvěma naftovými motory. 45 TDI quattro s výkonem 170kW a 50 TDI quattro s výkonem 210 kW. Obě motorizace budou disponovat osmistupňovou převodovkou tiptronic a jejich součástí bude i částečně hybridní pohon, tzv. mild hybrid.

Již ve standardní výbavě si můžete užívat výhody progresivního řízení, které se vyznačuje podmanivou jízdní dynamikou danou sportovní konfigurací, která přispívá k lepší ovladatelnosti a agilitě. To platí dvojnásob v kombinaci s na přání dostupným dynamickým řízením všech kol.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno