AUDI A4

Ztělesnění pokroku.

Skladové vozy

Díky novému designovému jazyku a téměř kompletně nové karoserii se sportovní charakter Audi A4 Limuzíny nyní projevuje ještě více než kdy jindy, přičemž na Vás zapůsobí svou dynamikou, silným charakterem i atraktivní estetikou. To je navíc doplněno vysoce kvalitním a funkčním designem interiéru, inovativními digitalizačními technologiemi, skvělým infotainment systémem, celou řadou šikovných asistenčních systémů a v neposlední řadě také výkonnými motory.

Seznamte se s Audi A3 ze všech stran

Interiér
Exteriér

Velkorysý a kvalitně vybavený interiér

V interiéru Audi A4 Limuzíny Vás doslova nadchne velkorysé prostorové uspořádání přispívající k vytvoření vzdušné atmosféry. Mezi prvky zdůrazňující šířku interiéru patří spojitý pás výdechů ventilace, který je shora lemován chromovaným dekorativním proužkem, který vypovídá o vysoce kvalitním provedení kabiny. Součástí středové konzoly je odkládací schránka, která nabízí velký prostor pro ukládání různých věcí. Součástí standardního osvětlení interiéru jsou lampičky na čtení. Na přání je k dispozici také paket osvětlení interiéru Ambiente, prostřednictvím něhož si ve voze vytvoříte velmi příjemnou atmosféru. Speciální výhodou Audi A4 Limuzíny je koncept stavebnicového kombinování linií výbavy. Díky němu získáte větší flexibilitu při výběru výbavy, což v praxi znamená, že můžete kombinovat různé designové balíčky interiéru a exteriéru.

Nechte se při řízení Audi A4 Limuzína podporovat rozmanitými asistenčními systémy. Vybírat můžete mezi na přání dostupnými předem konfigurovanými pakety s důrazem na různé aspekty jízdy, jako je například Asistenční paket City. Ten nabízí kombinaci systémů vhodných pro jízdu po městě s parkovacím asistentem a couvací kamerou. Součástí paketu je také Upozornění na nebezpečí při vystupování, které dokáže rozpoznat ostatní vozidla blížící se zezadu a v případě potřeby Vás upozorní na nebezpečí prostřednictvím LED kontrolky. Audi A4 Limuzína je standardně vybaveno systémem Audi pre sense city, který Vás při jízdě rychlostí do 85 km/h vizuálně a akusticky varuje před bezprostředně hrozící kolizí, přičemž může v případě potřeby vyvinout brzdný tlak.

Po všech stránkách sportovní

Audi A4 Limuzína Vás zaujme svou sportovní povahou, přičemž silně zapůsobí na Vaše emoce a zvedne Vaši prestiž. Na schopnosti tohoto vozu na první pohled poukazují dynamické prvky v provedení quattro i harmonické proporce. Při pohledu zezadu zdůrazňuje šířku vozu horizontální chromovaný proužek spojující zadní LED světla, kterými částečně prochází. Ke sportovnímu charakteru zádi přispívá vizuálně rozdělení difuzor s integrovanými lichoběžníkovými koncovkami výfuku. Sportovní křivky pokračují i na bocích, pro které jsou typické zdůrazněné lemy blatníků a výrazné lišty prahů. Pokud jde o kola, k dispozici je skutečně velkorysá nabídka na přání dostupných kol v rozmezí 16″ až 19″. K silnému vyznění přídi přispívají hluboká a široká maska chladiče Singleframe, vyrýsované křivky nárazníku a mohutné otvory sání vzduchu.

Další vizuální předností Audi A4 Limuzína je vzhled jeho progresivních světlometů. Standardně dodávané LED světlomety se svým charakteristickým světelným podpisem podtrhují specifický charakter vozu. LED technologie světlometů zajišťuje osvětlení podobné dennímu světlu hned po zapnutí. Na přání jsou k dispozici také světlomety Matrix LED s dynamickým osvětlením okolního prostoru a s dynamickými směrovými světly. Technologie Matrix LED nabízí kombinaci LED osvětlení s kamerovým systémem a precizní optikou. Díky tomu jsou světlomety schopné vykrýt prostor, kde se pohybují další vozidla, aby nedocházelo k oslňování ostatních řidičů, a současně zajistit jasné osvětlení okolního prostředí. Vnější světla na Vás udělají dojem také po odemknutí vozu, kdy se začnou rozsvěcovat postupně. Při pohledu zezadu zajišťují světelnou šou koncová světla s dynamickými směrovými světly.

Díky intuitivního konceptu ovládání prostřednictvím dotykové funkce a komunikace přirozeným jazykem bude Vaše interakce s Audi A4 Limuzínou nadmíru jednoduchá. Rozhodněte se pro na přání dostupný infotainment systém s technologiemi jako je digitální přístrojová Audi virtual cockpit plus. Na jejím 12,3″ displeji přímo ve Vašem zorném poli budete mít k dispozici všechny důležité informace v přehledném uspořádání a ve Full HD rozlišení, což platí i pro rychloměr a otáčkoměr. Na přání lze vůz navíc vybavit funkcemi pro integraci chytrého telefonu, jako jsou klíč Audi connect a Audi phone box.

Audi A4 Limuzína je k dispozici s různými pohonnými agregáty. Benzínová jednotka 2.0 TFSI je dostupná ve variantách 110 kW (150 koní), 140 kW (190 koní) a 180 kW (245 koní). Součástí poslední zmíněné motorizace je technologie ultra, která na základě jízdní situace dle potřeby aktivuje během několika milisekund pohon všech kol quattro, aby byla zajištěna optimální trakce a jízdní dynamika. Naftový agregát 2.0 TDI nabízí výkon 140 kW (190 koní), zatímco jeho větší alternativa 3.0 TDI disponuje výkonem 170 kW (231 koní).

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno