AUDI A4 Allroad

Málokterá silnice se Vám bude zdát špatná.

Skladové vozy

Audi A4 allroad quattro Vám nabízí exkluzivní jízdní zážitek ve spojení s offroadovým charakterem. Jedná se o vůz, který díky kombinaci expresivního designu a maximální funkčnosti zaujímá ve svém segmentu jedinečnou pozici. Rozšířené podběhy kol spolu s vyšší světlou výškou propůjčují Audi A4 allroad quattro vlastnosti, které z něj dělají ideálního společníka na cesty v lehkém terénu. Mimo to je zde již legendární pohon všech kol quattro, který zajišťuje větší dynamiku, lepší trakci a schopnost pohodlně zvládnout každou cestu.

Žádná cesta pro Vás nebude překážkou: s pohonem všech kol quattro budete mít ve standardní výbavě k dispozici suverenitu, se kterou jsou spojeny větší dynamika, lepší trakce a komfortní jízdní zážitek. Se systémem Audi drive select navíc získáte možnost přizpůsobit jízdní vlastnosti vozu aktuální situaci: kromě dobře známých režimů Comfort, Auto, Dynamic, Efficiency a Individual budete mít k dispozici také režim Offroad určený pro jízdu po nezpevněných cestách.

Žádná cesta se Vám nebude zdát dlouhá

Interiér
Exteriér

Výbava Audi A4 allroad quattro na Vás udělá dojem svými průkopnickými funkcemi. Obzvláště komfortní je na přání dostupný senzor pohybu pro automatické otevření dveří zavazadlového prostoru. Součástí standardní výbavy jsou plně sklopná opěradla zadních sedadel, která umožňují vytvořit opravdu velkorysý prostor pro převážení nákladu. Zatímco za běžných okolností nabízí zavazadlový prostor kapacitu 505 litrů, při sklopení opěradel je při naložení po střechu k dispozici 1 510 litrů úložného místa.

Systém infotainment s celou řadou fascinujících funkcí a inteligentní asistenční systémy představují jasný důkaz inovativní povahy Audi allroad quattro: o technologické vyspělosti tohoto modelu svědčí například na přání dostupná přístrojová deska Audi virtual cockpit a soustava reproduktorů Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku. Z asistenčních systémů pravděpodobně oceníte Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go včetně Asistenta pro jízdu v dopravní koloně, který Vám do rychlosti 65 km/h v hodině bude pomáhat brzdit a rozjíždět se.

Audi A4 allroad quattro se rozhodně neztratí v davu. Z jeho horizontálně vedených linií a rozšířených podběhů kol v kontrastním provedení vyzařuje síla. K exkluzivnímu offroadovému charakteru přispívá celá řada detailů jako jsou maska chladiče s horizontálními chromovanými žebry, výrazný přední a zadní nárazník a světlomety s ostře zalomenými světelnými vodiči. Abyste měli z čeho vybírat, může být Audi A4 allroad quattro lakováno v jednom z 15 barevných odstínů, přičemž je pět nich určeno pro plné lakování.

Benzínové motory TFSI a naftové agregáty TDI pro Audi A4 allroad quattro se mohou díky využití moderních technologií pochlubit mimořádnou efektivitou. Nově vyvinutý motor 2.0 TFSI o výkonu 185 kW (252 koní) dokáže Audi A4 allroad quattro v kombinaci se sedmistupňovou převodovkou S tronic zrychlit z 0 na 100 km/h během 6,1 vteřin a pokračovat až do maximální rychlosti 246 km/h. Při těchto výkonových parametrech bude spotřeba paliva 6,4 litru na 100 km při emisích CO2 147 g na kilometr. Nejvyšší varianta řady naftových motorů TDI, 3.0 TDI, disponuje silou 272 koní (200 kW), přičemž z 0 na 100 km/h zrychlí během 5,5 vteřin a dosahuje max. rychlosti 250 km/h. Spotřeba tohoto agregátu je 5,3 litrů na 100 kilometrů, zatímco emise CO2 jsou 139 gramů na kilometr. O skutečně zábavnou jízdu se postarají na přání dostupný podvozek s adaptivními tlumiči a zvýšená světlá výška.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno