AUDI A3

Existuje jen jeden směr. Vpřed.

Skladové vozy

Svalnaté křivky a dynamická střešní linie dodávají tomuto pětidveřovému vozu na mimořádně sportovním charakteru. Jeho štíhlé boky jsou definovány výraznou linií v provedení “tornádo” vedoucí v ramenních partiích a dynamickým prolisem ve spodní části dveří. Pokud jde o záď, nová trojrozměrně koncipovaná koncová světla, nepřehlédnutelná dělící linie v oblasti zadních dveří a široký difuzor mluví samy za sebe.
Inovativní technologie, např. dvouspojková převodovka S tronic se šesti nebo sedmi převodovými stupni a regulační systém podvozku Audi magnetic ride navíc přinášejí maximální zážitek z jízdy a dynamiku.

Seznamte se s Audi A3 ze všech stran

Interiér
Exteriér

Hledět dopředu znamená s přístrojovou deskou Audi virtual cockpit, která Vám naservíruje všechny relevantní informace přímo do Vašeho zorného pole, více než “jen” sledovat situaci před sebou. 12,3″ displej nabízí dva režimy zobrazení: klasický, ve které se kruhové přístroje zobrazují ve stejné velikosti jako běžné analogové přístroje, a režim informačně-zábavního systému, kterému dominuje velké centrální okno, kde se může zobrazovat například velkoryse koncipovaná navigační mapa.
Audi A3 Sportback nastavuje nová měřítka také prostřednictvím bohaté standardní výbavy, která mimo jiné zahrnuje: výrazné xenonové světlomety Plus s funkcí osvětlení do každého počasí, rozhraní Bluetooth a audio systém MMI Radio se 7″ displejem.

Silný charakter vozu je jasně patrný již podle vzhledu.

Výrazně se o to zasluhují kapota motoru, blatníky, nárazník a velká jednodílná mřížka chladiče Audi singleframe. Světla pro denní svícení jsou dodávána sériově, u na přání dodávaných xenonových světlometů Plus jsou použity světelné diody. Dojem sportovní elegance panuje i v interiéru.
K exkluzivním prvkům patří i dynamické natáčecí adaptivní světlomety osvětlující zatáčky a parkovací asistent. Jeho ultrazvukové senzory prozkoumávají místa na parkování na okraji silnice, na kombinovaném přístroji se zobrazí, pokud nalezne dostatek místa na zacouvání. Řidič musí jen zařadit zpátečku a sešlapávat plyn, spojku a brzdu – systém automaticky řídí auto do mezery.

Ryzí sportovnost
Vnější zpětná zrcátka v hliníkové optice, jednodílná mřížka chladiče Audi Singleframe s horizontálními dvojitými chromovými žebry, kompletní LED světlomety dodávané na přání* a boční přívody vzduchu v designu S podtrhují ryzí sportovnost Audi S3.

Výrazné prvky
Boční prahy přejímají tvar předního nárazníku a podtrhují sportovní výraz vozu. Přes sériově dodávaná 18palcová hliníková litá kola jsou vidět brzdové třmeny vnitřně chlazených 17palcových brzd v efektním černém laku. Obojí jednoznačně ukazuje na sílu Audi S3.

Působivá šířka
Zadní difuzor specifického dvouproudého výfuku v designu S se dvěma oválnými koncovkami na každé straně opticky dodává S3 působivou šířku.

Aerodynamické detaily
Výrazný střešní spoiler drží vůz ještě stabilněji na silnici a završuje charakteristický vzhled zádi.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno