AUDI A1

Je velkorysé, sportovní a rozhodně zapůsobí na emoce

Skladové vozy

Audi A1 Sportback představuje ideálního partnera pro městský životní styl. Druhá generace úspěšného kompaktního Audi A1 Sportback na první pohled zaujme výrazným maskulinním designem a již ikonickými prvky odkazujícími na legendární vozy Audi. Sportovní interiér, který nenechá nikoho chladným, lze přizpůsobit na míru Vašim individuálním potřebám. Veškeré ovládací prvky a na přání dostupný dotykový displej rozhraní MMI touch jsou maximálně orientované na řidiče
a umocňují v kabině charakter kokpitu. Mimo to je A1 Sportback vybaveno prvotřídními informačními a jízdními asistenčními systémy, a navíc nabízí optimální propojení s digitálním světem.

Vůz pro řidiče individualisty

Interiér
Exteriér

Audi A1 Sportback nabízí výrazně větší prostor, se kterým je spojen vyšší komfort řidiče, předního spolujezdce i cestujících na zadních sedadlech. Celková délka Audi A1 Sportback narostla o znatelných 56 mm až na 4,03 m. Šířka 1,74 metrů se v podstatě nezměnila a výška nové generace vozu nyní dosahuje pouhých 1,41 m – včetně antény 1,43 m. Objem zavazadlového prostoru se zvětšil o 65 litrů, což znamená, že za normálních okolností nabízí kapacitu 335 litrů, která se po sklopení opěradel zadních sedadel vyšplhá při naložení po strop až na 1 090 litrů. Práh zavazadlového prostoru ve výšce 67 cm je z hlediska nakládání příjemně nízký. Audi A1 Sportback lze objednávat od léta 2018, přičemž bude na evropský trh distribuováno od podzimu roku 2018.
Audi A1 Sportback je připraveno na digitální budoucnost. Dokonce již v jeho standardní výbavě najdete plně digitální přístrojovou desku s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,25″ a multifunkční kožený volant. Na přání je k dispozici přístrojová deska Audi virtual cockpit, která bude ve Vašem zorném poli zobrazovat rozmanité a komplexní informace například ve formě animované navigační mapy a grafiky vztahující se k určitým asistenčním systémům řidiče. Milovníci hudby a vynikající akustiky budou nadšeni z příjmu digitálního rozhlasového vysílání a především z prémiového audiosystému Bang & Olufsen.

Výrazně mužná tvář

Designový jazyk Audi A1 Sportback podtrhují laky z pestré nabídky tvořené deseti odstíny. Střecha Audi A1 Sportback je od A-sloupku až po střešní spoiler na přání k dispozici v kontrastním barevném provedení. V kontrastním barevném provedení jsou k dispozici také kryty vnějších zpětných zrcátek, přední spoiler a boční lišty.
Atraktivní přídi Audi A1 Sportback dominuje široká a hluboká maska chladiče Singleframe společně s výraznými otvory sání vzduchu. Součástí na přání dostupných kompletních LED světlometů jsou světla pro denní svícení s nápaditou grafikou, která byla inspirována křídlovými profily tzv. hydrofoilů využívaných v jachtingu. Hluboký soustředěný pohled světlometů doplněný malými kosočtverečnými segmenty podtrhuje sportovní vzhled vozu.

Audi A1 Sportback se může pochlubit asistenčními systémy z luxusní třídy: ty se postarají například o to, aby si Váš vůz udržoval optimální odstup od vozidla před sebou, usnadní Vám udržet vůz v jízdním pruhu a pomohou Vám s parkováním. Součástí standardní výbavy je například Asistent upozornění na vyjetí z jízdního pruhu, který Vám při jízdě rychlostí do 65 km/h pomůže udržet vůz v daném jízdním pruhu. Audi A1 Sportback využívá také adaptivní tempomat udržující odstup od vozidla vpředu a systém Audi pre sense front, který dokáže rozpoznat kritickou situaci, při které by mohlo dojít k čelní srážce s chodcem, cyklistou nebo jiným vozidlem. Nová generace parkovacího asistenta dokáže Audi A1 Sportback zaparkovat na příčná parkovací místa také popředu, což může v případě potřeby udělat i v několika krocích. Systém umí zaparkovat také na podélná parkovací místa. Na přání dostupná přístrojová deska Audi virtual cockpit s rozšířenou funkčností Vám zobrazí potřebné informace včetně funkcí asistenčních systémů přímo ve Vašem zorném poli.

Ojeté vozy

Aktuálně nejsou v této kategorii dostupné žádné vozy. Zkuste to prosím později.

Audi Olomouc

tř. Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 17:00

So - Ne:

zavřeno