Nasedněte, než zařadí zpátečku.

Vytvořeno: 14. 02. 2020Kategorie: Audi

Všechny ještě voní novotou. Vozy, které sotva sjely z premiérových ramp, nyní můžete získat s paketem Gravity a vámi vybraným motorem za mimořádně příznivé ceny.

 

Audi Q3 35 TDI (2.0 TDI) 110 kW S tronic

689 900 Kč bez DPH

Změňte svoje představy o kompaktním SUV a ovládněte prostor interiéru.

Druhá generace Audi Q3 se vloni zařadila na vrchol segmentu kompaktních SUV. Co zaostává za velkými SUV rozměrově, to nahrazuje suverénním designem s ostrými rysy. Specialitou modelu Q3 je práce s prostorem. Interiér překvapuje volným místem i možností podélného posunutí zadní lavice. Díky svojí mimořádně variabilitě vám Audi Q3 poslouží jako rodinný vůz stejně dobře jako řidičská hračka. Kvalitní základní výbava s LED světlomety je rozšířena paketem Gravity například o MMI rádio Plus s dotykovým displejem, zadní parkovací senzory a zadní LED světla s dynamickými směrovkami.

 

Audi Q3 Sportback 35 TDI (2.0 TDI) 110 kW S tronic

729 900 Kč bez DPH

Ještě více stylu, sportovnosti a zábavy s Audi Q3 přináší karosářská varianta Sportback. Definuje ji snižující se střešní linie, která padá ve stylu kupé směrem k ostře řezané zádi vozu. Bratranec modelu A7 v rodině Q? Možná. Vaše potěšení z pohledu na nezaměnitelný profil Sportbacku znásobí i uspokojení z jízdy s progresivním posilovačem řízení, tempomatem či bezpečnostním asistentem Audi pre sense front, schopným aktivně zabránit kolizi. I v tomto případě se můžete těšit na plně LED osvětlení vozu, MMI radio Plus nebo vyhřívání předních sedadel.

Audi A4 Avant 35 TDI (2.0 TDI) 120 kW S tronic

749 900 Kč bez DPH

Je to dokonalý vůz pro život jako ten váš. Stylový, výkonný a především univerzální. Audi A4 Avant obstojí ve všech zkouškách každodenního provozu. Nyní s ještě sportovnější karoserií než dříve, výbornými jízdními vlastnostmi, komfortem v interiéru a kapacitou zavazadlového prostoru až 1 495 litrů. V rámci paketu Gravity získáte mimo jiné efektní LED světlomety, 3zónovou klimatizaci, tempomat a mnoho dalšího.

 

Zvýhodnění lze využít na všechny motorizace dle požadované preference. Pro více informací kontaktujte svého autorizovaného prodejce Audi.