Konec čekání! Přijíždí nové Audi Q7.

Vytvořeno: 25. 10. 2019Kategorie: Audi

Svoji skutečnou velikost ukáže teprve za jízdy. Staňte se svědky digitálního pokroku pod kapotou nového Audi Q7 – s působivým arzenálem jízdních asistentů, mimořádným komfortem a prostorem až pro sedm osob.

Mimořádný jízdní komfort.

Nové Audi Q7 přináší řidiči pocit dokonalého pohodlí. Interiér je zařízen ve stylu luxusního salónku a inteligentní technologie se starají o mimořádný jízdní komfort. Aktivní stabilizace náklonu karoserie snižuje přetížení při akceleraci, brzdění a průjezdu zatáčkami, takže jízda zůstává v každé situaci příjemná.

Nová definice výhledu z vozu.

S 360° kamerami budete mít dokonalý přehled o prostoru kolem vozu. Systém širokoúhlých kamer zabírá veškeré objekty v blízkosti karoserie a v reálném čase z nich vytváří kompletní obraz. Takže například parkování si ulehčíte pohledy z různých úhlů včetně ptačí perspektivy.

Bezpečnost střežená schopnými ochránci.

Vynikající bezpečnost nového Audi Q7 je výsledkem spojení robustní karoserie a vzájemně propojených bezpečnostních asistentů, které dokážou předcházet krizovým situacím. Asistent odbočení například kontroluje provoz v protisměru při odbočování a aktivně zabrání případnému střetu zabrzděním.

Luxusní salonek.

K vaší komfortní jízdě v kabině, v níž může pohodlně cestovat až sedm lidí, přispějí klimatizace s možností přizpůsobení na míru, na přání dostupný audiosystém Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku a taktéž na přání dostupný paket vícebarevného osvětlení interiéru a kontur.

Jasné osvětlení okolního prostředí.

S na přání dostupnými HD Matrix LED světlomety s laserovými světly, která výrazně zvyšují dosah světlometů, si budete užívat mimořádný rozhled a současně budete nepřehlédnutelní. Specifický 3D podpis světel pro denní svícení rozdělených do segmentů, dynamická směrová světla a čelní a koncová světla dynamicky svítící při odemykání a zavírání dveří současně slouží jako jasné identifikační prvky.

Asistenční systémy, které vám kryjí záda.

Bez ohledu na to, zda se pohybujete ve městě, nebo daleko za jeho hranicemi, se vždy můžete spolehnout na podporu našich asistenčních systémů1. Při jízdě na dlouhé vzdálenosti vás podpoří adaptivní asistent řízení kombinující funkce adaptivního tempomatu a asistenta pro jízdu v jízdním pruhu. Dále je zde nouzový asistent, který při neaktivitě řidiče nejprve upozorní na rizikovou situaci a v případě potřeby začne kontrolovaně brzdit až do úplného zastavení. Při parkování, různém manévrování, odbočování a v dalších situacích vás podpoří kamery s výhledem do okolí, asistent pro průjezd křižovatkou a celá řada dalších asistentů.