Elektrizující Audi Q4 e-tron

Vytvořeno: 19. 04. 2021Kategorie: Audi

Nenechte se omezovat v myšlenkách ani v dojezdu.

Panorama

Prohlédněte si Audi Q4 e-tron z různých úhlů prostřednictvím naší animace, která Vám ho přiblíží v 360° náhledu.

 

Pohled do budoucnosti

Čisté designové linie Audi Q4 e-tron nastiňují charakteristický tvar pro budoucí elektrická vozidla, přičemž je kladen důraz na příď a výkonně působící záď.

Zavazadlový prostor Audi Q4 e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a jiných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

 

Vzrušující vzhled

S balíčkem výbavy edition one se Audi Q4 e-tron stane vozem, který na sebe bude okamžitě strhávat pozornost.

 

Funkční a současně i sportovní

Progresivní interiér Audi Q4 e-tron silně zapůsobí technologickými inovacemi, sportovním charakterem a funkčností.

Větší osobní prostor

Ačkoliv je druhá řada sedadel oproti předním sedadlům vyvýšena o 7 centimetrů, stále zde mají cestující k dispozici dostatek prostoru v oblasti hlavy i kolen. Díky své úžasné prostornosti se toto kompaktní elektrické SUV značky Audi stane Vaší první volbou a dokonalým společníkem na prázdninové cesty.

Více prostoru pro vše, co Vás baví

Jako skutečně všestranný rodinný vůz nabízí Audi Q4 e-tron celou škálu úložných řešení, která včetně schránky v palubní desce nabízí úložnou kapacitu až 24,8 litru. Zavazadlový prostor Audi Q4 e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a jiných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

Inovativní interakce

Ovládací a zobrazovací jednotky v Audi Q4 e-tron působí současně jako designové prvky. Jako třetí úroveň interakce s vozem je k dispozici ovládání přirozenou řečí. Jestliže přidáte na přání dostupné služby a funkce z nabídky Audi connect, systém MMI Navigation získá na absolutní dokonalosti.

     

 

Progresivní design

Audi Q4 e-tron přináší na silnice náhled do budoucnosti mobility. Je plně elektrické, expresivní, všestranně zaměřené a vhodné pro každodenních využití.

 

Snadné dobíjení

Prostřednictvím mobilního a flexibilního nabíjecího systému e-tron v kompaktním provedení můžete svůj vůz v domácích podmínkách pohodlně nabíjet kdekoli bude mít přístup k elektrické zásuvce. Pro rychlejší nabíjení použijte kompatibilní průmyslové zásuvky.

Dopřejte si ještě větší dynamiku

S na přání dostupným systémem Audi drive select můžete upravit jízdní vlastnosti svého vozu prostřednictvím pěti různých jízdních režimů. Od preferování efektivity až po důrazu na dynamiku. Na přání dodávaný progresivní posilovač řízení mění prostřednictvím variabilního převodu řízení účinek v závislosti na úhlu natočení volantu, zvoleném stupni podpory a rychlosti vozu.

Pro více informací kontaktujte naše prodejce nebo zjistěte více zde.