Aplikace My Audi a Audi connect

Vytvořeno: 28. 08. 2020Kategorie: Audi

Systém Audi connect posunuje hranice možností.

Přístup k širokopásmovému internetu Vám umožní ve Vašem Audi plynule navázat na Váš digitální život i na cestách. Široká škála rozmanitých digitálních služeb a funkcí Vám zajistí nejen vyšší komfort, ale současně přispěje k Vaší bezpečnosti, což je zásadní. Seznamte se s našimi balíčky služeb Audi connect zde.

* Pokud máte zájem o bližší informace o dostupnosti služby v určitých vozidlech a regionech, neváhejte se na nás obrátit nebo si přečtěte informace o výbavě konkrétního vozidla. Kontakt na Vašeho autorizovaného prodejce vozů Audi naleznete zde.

 

  

 

myAudi App

Aplikace myAudi propojí Vaše Audi s Vaším každodenním životem, přičemž do něj vnese prostřednictvím inovativních funkcí a služeb Audi connect mnohem více komfortu.
Získejte informace o svém vozidle v reálném čase, což znamená, že budete mít stálý přehled o množství paliva v nádrži, aktuálním dojezdu, servisních prohlídkách, výstrahách atd. Prostřednictvím aplikace si můžete předem pohodlně naplánovat své cesty a výsledné trasy a cíle poslat přímo do palubního systému ve voze. Na dálku můžete ovládat dokonce i nezávislé vytápění nebo odemykání a zamykání dveří.
(V závislosti na konkrétním modelu a výbavě Vašeho Audi se dostupnost služeb může lišit.)

Se službami my Audi se dostanete do cíle rychleji a snadněji. Aplikace my Audi vás propojí s vaším vozidlem z jakéhokoli místa. Z pohovky přes váš mobilní telefon, z počítače nebo na cestách ve vozidle – vstupte do světa služeb Audi Connect a prostřednictvím aplikace my Audi si usnadněte své cestování.

 

Stahujte zde:

 

 

* Více informací o službě Audi connect a aplikaci My Audi naleznete zde.